Telekomy

Światłowody Netii dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu z rabatem smartDOM

Grzegorz Ułan
Światłowody Netii dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu z rabatem smartDOM
13

Po zakupie przez Cyfrowy Polsat większościowego pakietu akcji Netii i uzyskaniu zgody krajowego regulatora UOKiK na przejęcie, Netia stała się częścią Grupy CP. A co za tym idzie, jej klienci również będą mogli korzystać z pakietu usług łączonych smartDOM, podobnie dotychczasowi klienci Cyfrowego Polsatu i Plusa będą mogli dołączać do swoich pakietów w smartDOM usługi Netii.

Program smartDOM w Plusie i CP funkcjonuje już od kilku lat, ale od lutego tego roku zmieniły się zasady jego funkcjonowania. Dostępny jest teraz w każdym abonamencie oraz niezależnie od liczby wykupionych usług - zawsze kolejna usługa kosztować będzie 10 zł mniej. Po dołączeniu Netii do Grupy również jej usługi będą mogły być dołączane do smartDOM przez klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu, a więc internet światłowodowy, pakiety telewizyjne czy telefonię stacjonarną.

Podobnie klienci Netii będą mogli dotychczasowe usługi łączyć i korzystać z rabatu smartDOM w czterech konfiguracjach:

  • internet stacjonarny - trzy opcje prędkości: do 100 Mb/s, do 300 Mb/s oraz do 900 Mb/s.
  • Internet stacjonarny + telewizja - trzy wyżej wymienione opcje dostępu do Internetu z dwoma pakietami telewizyjnymi do wyboru: TV Standard (115 kanałów telewizyjnych, w tym 60 HD) lub TV Super (157 kanałów telewizyjnych, w tym 87 HD).
  • Internet stacjonarny + telefon stacjonarny - oferta internetowa wraz z telefonem stacjonarnym w opcji 100 minut w abonamencie lub bez limitu.
  • Internet stacjonarny + telewizja internetowa + telefon stacjonarny – do wyboru wszystkie powyższe usługi.

Łącznie więc, klienci Grupy CP będą mogli łączyć już 13 usług i produktów: telewizję (satelitarną, cyfrową telewizję naziemną, internetową), telefonię (komórkową oraz stacjonarną), Internet LTE Plus Advanced, Internet światłowodowy Netii, usługi bankowe PlusBank, energię elektryczną, gaz, ubezpieczenia ERGO Hestia, sprzęt AGD oraz monitoring pomieszczeń.

Oferta Netii pojawi się w sprzedaży w salonach Cyfrowego Polsatu i Plusa 18 czerwca, początkowo w 181 punktach w całym kraju, a docelowo w całej sieci sprzedaży Grupy Cyfrowy Polsat.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu