Telekomy

Już od jutra dwie nowe oferty na kartę od T-Mobile z wideo bez limitu transferu danych

Grzegorz Ułan
Już od jutra dwie nowe oferty na kartę od T-Mobile z wideo bez limitu transferu danych
8

Supernet Video to usługa, która zadebiutowała w T-Mobile ponad rok temu i była dostępna dla klientów abonamentowych. Dzięki niej w dwóch planach można było aktywować na swoim koncie opcję, która pozwalała na oglądanie treści wideo w wybranych aplikacjach bez pomniejszania transferu danych. Od jutra usługa ta dostępna będzie również w dwóch nowych ofertach na kartę.

Supernet Video początkowo dostępny był w dwóch planach w cenie 5 zł i 15 zł. Pierwszy plan pozwalał na oglądanie treści wideo w jakości DVD, drugi z kolei w jakości HD. Z chwilą, gdy usługa startowała, dostępnych było kilka serwisów, których oglądanie nie pomniejszało paczki danych, były to YouTube, ShowMax, Netflix, TVP Sport, TVP Stream, Chili Cinema, VoD, TVN Player i Vevo.

Dziś zestaw serwisów powiększył się między innymi o WP Pilot, prime video i filmy z Google Play, a od jutra Supernet Video dostępny będzie również dla klientów ofert na kartę.

Piotr Bubak odpowiedzialny w T‑Mobile za marketing dla rynku prywatnego:

Chcemy zwrócić na siebie uwagę klientów, nie pseudo-promocjami, lecz dostarczaniem takich rozwiązań, które przedstawiają realną wartość i – jak w tym przypadku – zdejmują limity i ograniczenia. Po prostu niwelują problem. Wśród przychodzących do naszej sieci coraz więcej jest klientów młodych, tylko w ostatnich miesiącach aż o 15% wzrósł ich udział w całej grupie. Nie ma co powtarzać, jak ważny jest dla nich kontent, a zwłaszcza video, oglądane przede wszystkim na smartfonach. Chcemy przyciągać coraz więcej młodych użytkowników, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć nowe profile ofertowe w T‑Mobile na kartę: przystępne cenowo, proste ale kompleksowo odpowiadające na potrzeby. Żeby każdy mógł bez wątpliwości rozpocząć swoją przygodę z najlepszą siecią.

Pakiet dostępny będzie w dwóch wariantach cenowych, a mianowicie za 5 zł, w którym korzystać będzie można z nielimitowanych rozmów do wszystkich, SMS-ów/MMS-ów i 1GB transferu danych oraz z usługi Supernet Video w jakości DVD - ważny 5 dni. Drugi pakiet za 30 zł, ważny przez 30 dni zawierał będzie również nielimitowane rozmowy i wiadomości, oraz 10 GB transferu danych i usługę Supernet Video w jakości HD.

Dla osób, które będą chciały przetestować nową ofertę, pojawią się w sprzedaży startery za 5 zł z już włączonym pierwszym pakietem na 5 dni.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu