Polska

Świąteczna akcja miłośników zwierząt na OLX już ruszyła

Krzysztof Rojek
Świąteczna akcja miłośników zwierząt na OLX już ruszyła
0

Jeżeli chcecie pomóc dokarmić psy w schroniskach, możecie to zrobić. Ruszyła 16. edycja "Nakarm Psa z OLX".

Grudzień to naturalnie czas świątecznej atmosfery. W tym miesiącu spotykamy się z bliskimi, dajemy sobie prezenty i ogólnie - spędzamy miło czas. Jednocześnie jednak - jest to też czas, w którym bardzo często myślimy też o potrzebujących. W Polsce mamy wiele akcji pomagających ludziom w potrzebie, jak chociażby Szlachetna Paczka czy różnorakie programy zbiórki funduszy czy żywności.

Jednocześnie - nie wszyscy potrzebujący to ludzie, a w czasie zimy tym bardziej trudno jest zwierzętom, które muszą spędzić ją w schroniskach.

Dlatego OLX po raz 16. uruchamia akcję "Nakarm Psa z OLX"

O akcji dokarmiania zwierząt z OLX słyszał już chyba każdy. Aby wziąć w niej udział wystarczy wejść na stronę https://nakarmpsa.olx.pl i kliknąć w wybranego przez nas pupila. Każde kliknięcie zwiększa procent wypełnienia specjalnej kosteczki, która, jeżeli się wypełni, oznacza, że wybrany pies otrzyma od OLX 20 kg karmy.

Klikać można raz dziennie z jednego urządzenia, a udział w akcji jest oczywiście darmowy. W tym roku w akcji uczestniczą dwa schroniska, które wybrali internauci. Jedno z nich znajduje się w Zawierciu, a drugie - w Augustowie i to psy z tych placówek możemy dokarmić. Sumarycznie, w tych dwóch miejscach, na adopcje czeka ponad 1100 czworonogów.

Akcja Nakarm Psa z OLX od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. W zeszłym roku udało się nakarmić 100 psów i 20 kotów z wybranych schronisk, a w sumie przekazano łącznie 2,5 tony karmy (OLX "dorzucił" jeszcze bonusowe 100 kg). Co więcej - dzięki tej akcji w zeszłym roku 19 psów i 2 koty znalazły nowy dom.

Miejmy nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej.

Źródło: Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu