Microsoft

Powala jakością i... ceną. Surface Book 2 15" w polskiej przedsprzedaży

Jakub Szczęsny
Powala jakością i... ceną. Surface Book 2 15" w polskiej przedsprzedaży
24

Duży, wydajny i z Windowsem 10. Dla niektórych to mogą być wystarczające powody, aby zainteresować się większym wariantem drugiej generacji Surface Booka. Wszyscy ci, którzy czekali na jego przedsprzedaż w Polsce mogą już szykować szampany do odkorkowania i pieniądze - tych drugich trzeba przygotować naprawdę sporo.

Od stycznia w Polsce dostępny jest Surface Book 2 w wersji 13-calowej, natomiast już od teraz możecie zamawiać w przedsprzedaży wariant większy z ekranem o przekątnej 15 cali. Najmocniejsza konfiguracja przewiduje procesor Intel Core i7, 16 GB pamięci RAM, ogromny, 1 TB dysk SSD oraz kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 1060 z 6 GB pamięci GDDR5.

Nie ma co - taki zestaw powinien dać sobie radę nawet w najbardziej skomplikowanych zastosowaniach. Za najtańszą wersję z dyskiem SSD o pojemności 256 GB zapłacimy 11,999 zł. 512 GB to już 14,119 zł, a 1 TB... 16,299 zł. Jest drogo, ale nie mamy tutaj do czynienia z byle jakim komputerem - to jest po prostu Surface i uwierzcie mi, że jest zwyczajnie warty swojej ceny.

Przedsprzedaż Surface Book 2 15 cali - gdzie go kupić?

Sprzęt dostępny jest w sklepie Microsoftu oraz u partnerów firmy - w X-Kom, Komputronik, Media Markt oraz Saturn. W zależności od tego, do którego sprzedawcy się udacie, Surface Booka 2 15 cali otrzymacie w przeróżnych zestawach - np. z akcesoriami komputerowymi oraz innymi urządzeniami mobilnymi. Warto więc sprawdzić, czy w tych sklepach nie ma czegoś, co mogłoby nas mocno zainteresować, oczywiście poza najnowszym i zdecydowanie najmocniejszym Surface Bookiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu