Po Godzinach

Przygotujcie się na niedobór seriali. Duża stacja przenosi jesienne premiery na przyszły rok

WM
Weronika Makuch
6

Koronawirus wciąż przesuwa nam premiery filmów i seriali. Amerykańska sieć telewizyjna CW zaprezentowała właśnie plany na sezon jesień 2020 i zima 2021. Wygląda na to, że w tym roku zbyt wiele nie obejrzymy.

Jak się okazuje, CW nie wypuści w tym roku żadnego nowego serialu oryginalnego. Niemal cała biblioteka nowości od tej stacji została przesunięta na styczeń 2021 roku, oczywiście z powodu koronawirusa. Fani Nie z tego świata (Supernatural) nie mają się jednak o co martwić, bo akurat tej serial w jesiennej ramówce się ukaże. Produkcja miała zakończyć się tej wiosny, jednak przez pandemię wszystko zostało spowolnione.

Jesienią od CW zobaczymy tylko Supernatural

Oczywiście CW sobie poradzi, puszczając widzom całkiem inne programy. Wśród nich pojawią się m.in. Masters of IllusionWhose Line Is It Anyway? czy Penn & Teller: Fool Us. Wszyscy, którzy liczyli na garść nowości od stacji, będą musieli obejść się jednak smakiem aż do stycznia. CW ma oczywiście nadzieje, że i w tym wypadku nic się nie zmieni, ale to byłby wyjątkowo czarny scenariusz. Kiedy już doczekamy stycznia, będziemy mieli czym się cieszyć. Stacja wypuści serial Walker z Jaredem Padaleckim w roli głównej. Pojawi się również Superman i Lois, nowe odcinki Riverdale i Nancy Drew. Niestety w styczniu nie powrócą Supergirl oraz Legends of Tomorrow.

Zapowiada się magiczny weekend na Netflix. Wszystkie filmy Harry Potter dostępne od jutra

Koronawirus znacznie zmienia branże filmową i serialową. Ucichła wiosna, cichnie również jesień. Na wiele nowych produkcji musimy czekać dużo dłużej niż początkowo było to planowane. Trudno się jednak tej sytuacji dziwić. Widzom pozostaje trzymać kciuki, że branża da sobie radę i szybko odbije się po tych stratach, rozpieszczając nas po pandemii masą wyśmienitych produkcji, z którymi wręcz nie będziemy nadążać w oglądaniu.

 

Źródło: Variety

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: