Płatności i bankowość

Subskrypcja PlayStation Plus za darmo, wystarczy założyć konto w mBanku

Grzegorz Ułan
Subskrypcja PlayStation Plus za darmo, wystarczy założyć konto w mBanku
4

Niezwykle interesującą ofertę przedstawił dziś mBank, udostępniając specjalne konto bankowe dla graczy. Skierowane jest przede wszystkim dla posiadaczy konsol PlayStation, bo pod pewnymi warunkami klienci, którzy założą nowe konto do końca stycznia, będą mogli korzystać z darmowego PlayStation Plus aż przez 9 miesięcy.

mBank chwali się, że to jest pierwsze takie rozwiązanie w Europie i jedne z pierwszych na świecie skierowane bezpośrednio do graczy we współpracy z PlayStation. Bonus w postaci kodu na darmowe 3 miesiące za PlayStation Plus do odebrania jest po spełnieniu kilku warunków.

Jakub Jaśkiewicz z mBanku:

Liczba graczy w Polsce stale się powiększa. Obecnie szacuje się, że jest to nawet 16 mln osób! Wiedząc, że to szczególna grupa, zaznajomiona z nowoczesnymi technologiami, postanowiliśmy stworzyć produkt wyłącznie dla graczy, wyposażony w atrakcyjne bonusy.

Przede wszystkim musimy założyć konto w banku, korzystając z dedykowanej strony - https://kontobankowegracza.pl/, po czym należy przynajmniej raz zalogować się aplikacji mobilnej mBanku oraz wykonać 10 dowolnych transakcji (płatność kartą, przelewem lub BLIK-iem). Na to wszystko jest czas do 31 stycznia 2018 roku.

Piotr Bombol, Strategy Director & Partner w Gameset:

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że razem z mBankiem stworzyliśmy unikalny produkt dla graczy. Jest to kolejny dowód na to, że gaming staje się poważnym trendem konsumenckim. A marki będą go coraz mocniej wykorzystywać.

To nie koniec bonusów, po tym okresie 3 miesięcy będą kolejne kody do zgarnięcia za dodatkową aktywność i korzystanie z konta w mBanku. Drugi kod dostaniemy jeśli w okresie od 01.03.2018 r. do 31.05.2018 r. wykonamy minimum 10 transakcji, w każdym z tych miesięcy, czyli w marcu, kwietniu i maju oraz zasilimy konto również w każdym z tych miesięcy kwotą 500 zł (klienci w wieku 18-24 lata lub 1000 zł (klienci powyżej 25 lat).

Podobne warunki musimy spełnić w okresie od 01.06.2018 r. do 31.08.2018 r., by otrzymać trzeci kod, na kolejne 3 miesiące korzystania z subskrypcji PlayStation Plus.

To tyle bonusów, a jak wygląda samo eKonto dla gracza? W ramach otwartego rachunku możecie za darmo korzystać z konta, darmowe są również przelewy internetowe, płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów BLIK-iem. Co do karty debetowej w przypadku zrealizowania minimum 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu również możemy z niej korzystać za darmo. Płatna natomiast jest karta z własną grafiką - 2 zł miesięcznie.

Dodatkowo będzie też możliwość zamówienia do nowego konta eKarty, która pozwala dokonywać transakcji w sieci bez podawania numeru fizycznej karty. Można nią płacić w internecie w polskiej walucie i w euro.

Źródło: mBank.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu