Google

Street View od Google już w Polsce. Sprawdź czy Twoje miasto jest widoczne

GU
Grzegorz Ułan
33

Nie są to wszystkie miasta. Jak widać na mapie zasięgu tej usługi, Google skupiło się na większych miastach, w większości przypadków "po drodze" sfilmowało inne mniejsze miejscowości. Z trasy samochody Google zjechały tylko w przypadku takich miast jak Szczecin, Białystok czy Lublin. Jednak jest...

Nie są to wszystkie miasta. Jak widać na mapie zasięgu tej usługi, Google skupiło się na większych miastach, w większości przypadków "po drodze" sfilmowało inne mniejsze miejscowości.

Z trasy samochody Google zjechały tylko w przypadku takich miast jak Szczecin, Białystok czy Lublin. Jednak jest dużo innych miejscowości, w których mogliście się nie spodziewać, że zawitają, by je sfilmować.

Oczywiście te większe miasta można praktycznie już w całości "zwiedzać". W przypadku Warszawy, gdy najedziemy ludzikiem na plan miasta widać, iż te zaciemnione zdjęcia są już dostępne dla wirtualnego spaceru.

Teraz tylko czekać na skargi mieszkańców, o ile rejestracje samochodów są zamazywane o tyle postaci widoczne na zdjęciach już nie - z łatwością można je rozpoznać. Zdarzają się przecież czasem sytuacje na mieście, w których nie chcielibyśmy być widziani przez cały świat:)

Tymczasem zapraszam na spacer ulicami polskich miast, bez obawy o potrącenie:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Polskagoogle street view