Moje przemyślenia

Ustawienia profili społecznościowych w jednym miejscu

Grzegorz Ułan
0

Zakładając konto w serwisach społecznościowych, ustawienia profilu, to jedna z pierwszych czynności w tym procesie, jakie dokonujemy. Zwykle są to też ostatnie nasze odwiedziny tej części serwisu. Po kilku miesiącach korzystania zapominamy, w którym to dokładnie miejscu się znajduję. Nie wspominając...

Zakładając konto w serwisach społecznościowych, ustawienia profilu, to jedna z pierwszych czynności w tym procesie, jakie dokonujemy. Zwykle są to też ostatnie nasze odwiedziny tej części serwisu. Po kilku miesiącach korzystania zapominamy, w którym to dokładnie miejscu się znajduję. Nie wspominając już o sytuacji, gdy chcemy akurat zmienić nasze zdjęcie profilowe. Kończy się to zwykle przekopywaniem przez kilka stron ustawień naszego profilu.

Na przeciw problem z tym związanym wychodzi właśnie nowy serwis, skupiający w sobie linki bezpośrednie do najbardziej popularnych serwisów społecznościowych - blisscontrol.com. Dodatkowo, również z poziomu tej strony możemy zmienić swoje zdjęcie profilowe w wybranym serwisie.

Z serwisu wygodniej korzystać, będąc aktualnie zalogowanym do wybieranych przez nas sieci społecznościowych, by skrócić proces dotarcia:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

zmiana