Netflix

Finalny zwiastun 2. sezonu Stranger Things - pozamiatane!

Konrad Kozłowski
12

Premiera drugiego sezonu Stranger Things nadchodzi wielkimi krokami. W związku z tym Netflix postanowił podsycić atmosferę jeszcze bardziej prezentując zupełnie nowym zwiastun pełen całkowicie nowych scen.

Dopiero teraz uzyskujemy potwierdzenie co do kilku przypuszczeń odnośnie fabuły. Choć Will powrócić z "Drugiej Strony" to wcale nie znaczy, że "Druga Strona" już się z nim rozprawiła - wręcz przeciwnie, będzie go prześladować podczas najzwyklejszych codziennych czynności, o czym przekonaliśmy się pod koniec pierwszej serii. Nasi bohaterowie będą więc starać się ostatecznie zamknąć drzwi do tego okropnego, ciemnego świata. Jak sugeruje zwiastun, po "Drugiej Stronie" sprawy wcale nie pozostały takie same, a nawet pogorszyły się - "to coś ewoluowało".

Rok 1984, Hawkins w stanie Indiana. Mieszkańcy wciąż nie mogą się otrząsnąć po koszmarze związanym z Demogorgonem i tajemnicami miejscowego laboratorium. Will Byers został wyciągnięty z Drugiej Strony, jednak na tych, którzy ocaleli, wciąż czyha coś znacznie bardziej przerażającego.

Premiera drugiego sezonu zaplanowana jest na 27 października, więc dzielą nas od niej jedynie 2 tygodnie. Twórcy bardzo starannie pilnują tajemnicy, co do kontynuacji historii, która spodobała się ogromnej liczbie widzów - mieszanka kilku tytułów z kina sci-fi z lat '80 i '90 stała się globalnym fenomenem, czego chyba sam Netflix się nie spodziewał.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu