Off topic

Stały współpracownik na antyweb.pl i wakacje

Grzegorz Marczak
Stały współpracownik na antyweb.pl i wakacje
16

Bardzo miło mi jest przedstawić Pawła Iwaniuka, który od ponad miesiąca współtworzy wraz ze mną blog antyweb.pl. Paweł jako jedna z nielicznych osób po zgłoszeniu się do współpracy zaczął regularnie publikować swoje teksty. Inni kandydaci (a było ich już dobrze ponad 30) przeważnie nie podejmowali p...

Bardzo miło mi jest przedstawić Pawła Iwaniuka, który od ponad miesiąca współtworzy wraz ze mną blog antyweb.pl. Paweł jako jedna z nielicznych osób po zgłoszeniu się do współpracy zaczął regularnie publikować swoje teksty. Inni kandydaci (a było ich już dobrze ponad 30) przeważnie nie podejmowali próby napisania nawet jednego postu.

Zainteresowania Pawła są bardzo zbliżone do moich (również jeśli chodzi o te nie internetowe czyli na przykład fantastykę) stąd też dużo łatwiej było nam nawiązać współpracę i określić jej zasady (co właściwie było tylko formalnością). Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie długa i udana.

Przy okazji chciałem również wspomnieć o tym, że udaje się na zasłużone wakacje (a właściwie to już na nich jestem) - mam zamiar odpocząć trochę od miejskiego życia (i wszystkiego co z tym związane). W tym roku wybieram się w okolice Pisza czyli na mazury - mam nadzieję, że pogoda dopisze. Ponieważ nie jestem osobą która zabiera laptopa na plażę dlatego moja aktywność na blogu nieco spadnie (bo coś tam jednak napiszę) co oczywiście nie oznacza, że na Antyweb zapanuje cisza (bo przecież teraz jest nas dwóch).

Do zobaczenia po wakacjach i mam nadzieję, że moje będą równie udane jak wasze.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogantywebblogowaniewakacje