Off topic

IKEA zaoferuje internetową aplikację do wystroju pomieszczeń

Paweł Grzegorz Iwaniuk
IKEA zaoferuje internetową aplikację do wystroju pomieszczeń
7

Dzisiaj na Antyweb tematyka damsko-męska jest najwyraźniej dominująca. Tym razem odnosi się ona do wystroju pomieszczeń i zakupu mebli, czyli procesu, który dla wielu mężczyzn (w tym i dla mnie) jest bardzo ciężki do przejścia. Znany na całym świecie producent mebli - IKEA, zamierza zaoferować in...

Dzisiaj na Antyweb tematyka damsko-męska jest najwyraźniej dominująca. Tym razem odnosi się ona do wystroju pomieszczeń i zakupu mebli, czyli procesu, który dla wielu mężczyzn (w tym i dla mnie) jest bardzo ciężki do przejścia.

Znany na całym świecie producent mebli - IKEA, zamierza zaoferować internautom trójwymiarową aplikację www służącą do projektowania wystroju i układu naszych wnętrz. Klienci będą mogli wybierać wśród wszystkich dostępnych w ofertach mebli i przy ich użyciu aranżować wirtualne odpowiedniki własnych pomieszczeń.

Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł ze strony IKEI, gdyż zakup mebli, tak jak wcześniej pisałem jest czesto bardzo stresującym procesem. Z jednej strony męczący jest sam wybór, a dokładnie przytłaczająca ilość dostępnych produktów. Z drugiej strony, nigdy nie jesteśmy pewni jak zakupione meble wyglądać będą w naszym domu, gdyż prezentacja na sklepowej wystawie jest zazwyczaj nieco "podrasowana". Opracowywana przez IKEE aplikacja może natomiast stanowić nieocenioną pomoc, o ile oczywiście zostanie dostatecznie dopracowana. Może dzięki temu skończy się również ciąganie nas facetów przez kobiety po sklepach.

Źródło wiadomości oraz ilustracja: theNEXTweb

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Ikeasklep internetowyżycie