Felietony

Blog, reklama, sponsorzy - Antyweb!

Grzegorz Marczak
Blog, reklama, sponsorzy - Antyweb!
18

Comiesięczne podziękowania dla sponsorów antyweb.pl – tym razem z przymrużeniem oka Gdyby popatrzeć na to kto jest sponsorem mojego bloga to można by zbudować z tych firm pełne wsparcie dla startupa, w praktycznie każdym obszarze działalności (brakuje tylko jeszcze jakieś firmy typu Venture Capital...

Comiesięczne podziękowania dla sponsorów antyweb.pl – tym razem z przymrużeniem oka
Gdyby popatrzeć na to kto jest sponsorem mojego bloga to można by zbudować z tych firm pełne wsparcie dla startupa, w praktycznie każdym obszarze działalności (brakuje tylko jeszcze jakieś firmy typu Venture Capital - ale pracuję nad tym i są nawet pewne nadzieje):

  • Szukamy porad, dyskusji lub też pracowników dla naszego pomysłu – znajdziemy je na profeo.pl.
  • Nasz internetowy startup musi być gdzieś hostowany – tutaj rozwiązania oferuje KEI.pl.
  • Wszelkie niezbędne zakupy najlepiej robić efektywnie przy wykorzystaniu porównywarki cen 9sekund.pl.
  • Nasz pomysł musi przykuwać uwagę – pomoże nam w tym dobra agencja interaktywna jaką jest bez wątpienia netizens.pl.
  • Na koniec ktoś o nas napisze na wykop.pl i tysiące ludzi dowiedzą się o naszym serwisie.
  • Jak już wszystko ładnie się rozkręci to możemy skorzystać z pomocy freshmail.pl aby tworzyć kampanie promocyjne i zarządzać naszymi subskrybentami.
  • Po odniesieniu przez startup spektakularnego sukcesu zostanie on opisany na antyweb.pl dzięki czemu tysiące czytelników bloga dowiedzą się o nim i przekażą dalej "dobre słowo"

Czyż może być więc coś prostszego niż odnieść sukces z moimi sponsorami? I to jeszcze nie jest koniec, ponieważ współpracuję z serwisem webhosting.pl, który też z pewnością napisze kilka słów jeśli nasz startup będzie ciekawy! Na dodatek w tym miesiącu pojawią się jeszcze dwie nowe firmy z swoimi propozycjami !

Gdyby ktoś z was chciał dołączyć do sponsorów bloga to zapraszam do kontaktów. Oprócz przemiłej obsługi oferuję również dobre miejsce reklamowe, faktury VAT, niewygórowane ceny oraz grupę czytelników, których opinie odbijają się głośnym echem w całym polskim internecie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogantywebsponsorzy