Felietony

Współpraca z Webhosting.pl, który pokazał nowe szaty.

Grzegorz Marczak
Współpraca z Webhosting.pl, który pokazał nowe szaty.
28

Miło mi jest poinformować, że nawiązałem współpracę z serwisem Webhosting.pl Na bazie umowy, webhosting.pl będzie publikował newsy z mojego bloga na swoim portalu (będą one opatrzone moim zdjęciem oraz informacją skąd pochodzą). Wydaja się, że redystrybucja treści z bloga jest jedną z metod (oprócz...

Miło mi jest poinformować, że nawiązałem współpracę z serwisem Webhosting.pl Na bazie umowy, webhosting.pl będzie publikował newsy z mojego bloga na swoim portalu (będą one opatrzone moim zdjęciem oraz informacją skąd pochodzą). Wydaja się, że redystrybucja treści z bloga jest jedną z metod (oprócz reklamy) na pozyskanie wsparcia finansowego dla swojej blogowej działalności.

Warto zauważyć, że webhosting podjął współpracę jeśli chodzi o pozyskanie treści również z innym blogami - między innym z Pawłem Wimmerem, którego bardzo cenię a ostatnio miałem nawet okazję osobiście poznać.Oto jaką laurkę mi i Pawłowi przygotował webhosting (wprawdzie nie uważam się za czołowego blogera ale zawsze miło czyta się takie opinie na swój temat):

Finalnie doszliśmy do działu SPOŁECZNOŚĆ. Tutaj najważniejszą nowością jest zaproszenie do współpracy dwóch – według nas czołowych obecnie – blogerów IT: Pawła Wimmera (Poradnik Webmastera) oraz Grzegorza Marczaka (Antyweb.pl). Mamy nadzieję, że ich wpisy przypadną Wam do gustu i będziecie mogli nawiązać z tymi osobami ciekawe dyskusje. Oczywiście kontynuujemy również współpracę z pozostałymi – równie dla nas ważnymi – blogerami.

Webhosting zmienił również swoją szatę graficzną oraz funkcjonalność - moim zdaniem serwis wygląda teraz bardzo dobrze aczkolwiek poprzednia wersja też była ok. Warto zauważyć, że zmianie graficznej towarzyszyła również zmiana silnika napędzającego serwis.

Poprzednia wersja strony była oparta o CMS EZ publish a nowa odsłona zrobiona jest przy wykorzystaniu Pythona, frameworka Pylons oraz ORM-a SQL Alchemy. Pierwsza próba odpalenia nowej wersji serwisu miała miejsce w zeszłym tygodniu - ale widocznie potrzebowała jeszcze poprawek bo dopiero teraz ujrzała światło dzienne.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogantywebblogerzy