Huawei

SQUID na smartfonach Huawei rośnie w siłę. Dostarczy więcej informacji

Piotr Kurek
SQUID na smartfonach Huawei rośnie w siłę. Dostarczy więcej informacji
4

Popularny agregator newsów SQUID, który dostarcza najciekawszych informacji na urządzeniach Huawei. W przeglądarce znajdziecie jeszcze więcej informacji do przeczytania, zobaczenia i usłyszenia

SQUID już teraz dostarcza użytkownikom smartfonów Huawei wiadomości w ponad 60 krajach i w 33 różnych językach - głównie w Europie i Ameryce Łacińskiej. Platforma jest źródłem interesujących i ważnych informacji pochodzących z wiarygodnych źródeł. Jeśli korzystacie ze sprzętów Huawei przeglądarkę znajdziecie w AppGallery. Jeśli posiadacie urządzenia z Androidem i chcecie przetestować inne rozwiązania, Petal Browser pobierzecie z Google Play.

SQUID rozszerza swoją obecność na smartfonach Huawei. Dostarczy jeszcze więcej informacji do przeczytania, zobaczenia i usłyszenia

Spersonalizowany serwis informacyjny dostępny jest na stronie startowej domyślnej przeglądarki internetowej Huawei. Użytkownicy mogą znaleźć znaleźć w nim wiadomości z różnych kategorii tematycznych, z wielu wiarygodnych źródeł. SQUID pozwala na łatwe poruszanie się i przełączanie pomiędzy interesującymi kategoriami. Każdy może też indywidualnie ustalić kolejność tych kategorii w menu. Do dostępnych już kanałów Wideo, Podcasty, Sport, Nauka i Technika oraz innych dołączają nowe, oferujące jeszcze więcej informacji:

  • Gry i eSport, to oczyśćcie przegląd najważniejszych wydarzeń ze świata gier komputerowych a także informacje o premierach.
  • W kanale Finanse użytkownik znajdzie aktualności ukazujące wpływ na budżet osobisty, a także wydarzenia i trendy dotyczące firm, liderów, konsumentów, sektorów przemysłowych i wiele innych.
  • W kategorii Styl życia, czytelnicy znajdą inspiracje dla zdrowego stylu życia, podróży, mody, a także ciekawe artykuły i filmy od blogerów.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z przeglądarką HUAWEI, jako dostawca najważniejszych wiadomości z wiarygodnych źródeł, w szerokim zakresie kategorii. Naszym celem jest inspirowanie użytkowników do czytania treści wysokiej jakości, a jednocześnie pomaganie wydawcom w zwiększeniu ruchu i przychodów

- mówi Johan Othelius, CEO i założyciel SQUID App.

Źródło: informacje prasowe

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news