E-commerce

Od teraz bezpłatnie dodasz ogłoszenie na Allegro o sprzedaży swojego samochodu!

Grzegorz Ułan
Od teraz bezpłatnie dodasz ogłoszenie na Allegro o sprzedaży swojego samochodu!
5

Ta wiadomość powinna ucieszyć tych z Was, którzy aktualnie nosicie się z zamiarem sprzedaży swojego samochodu. Od teraz zrobicie to bezpłatnie na Allegro wystarczy, że skorzystacie do tego z Yanosika.

Co więcej, oferty dodane w ten sposób na Allegro będą się również wyświetlać na ekranie głównym w aplikacji Yanosik, a więc z miejsca Wasze ogłoszenie zobaczy 1,5 mln potencjalnych zainteresowanych, aktywnie korzystających z tej aplikacji każdego miesiąca.

Paweł Bahyrycz, Yanosik:

Schemat dodania ogłoszenia został maksymalnie uproszczony. Wystarczy przejść do zakładki ”Samochód” w aplikacji, zeskanować kod z dowodu rejestracyjnego auta, dzięki czemu spora cześć danych zostanie uzupełniona automatycznie, a następnie wystawić pojazd w serwisie Allegro. Osoby dopiero zastanawiające się nad wymianą pojazdu mogą uprzednio sprawdzić wartość rynkową swojego samochodu. Do tego również wystarczy zeskanowanie dowodu rejestracyjnego. Co więcej, na ekranie startowym aplikacji pojawiają się ogłoszenia innych użytkowników o sprzedaży auta. Zwiększa to szanse sprzedających na dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów skupionej w społeczności systemu Yanosik.

Nowe opcja dostępna jest dla użytkowników Yanosika, którzy sprzedają auto jako osoby fizyczne, by wyeliminować dodawanie ogłoszeń przez osoby zawodowo zajmujące się sprzedażą samochodów, ustawiono limit na 3 ogłoszenia jednocześnie, a bezpłatne jest pierwsze i publikowane na 10 dni. Aktualnie, dodanie oferty sprzedaży auta na Allegro na te 10 dni kosztuje 25 zł.

Jarosław Majdan, Allegro:

Kolejnym ułatwieniem dla użytkowników aplikacji Yanosik jest również możliwość dodania ogłoszenia o sprzedaży swojego auta bez założonego konta w serwisie Allegro. Dzięki funkcji skanowania dowodu rejestracyjnego oferty sprzedaży będą zawierały historię pojazdu, a co za tym idzie także dane o jego przebiegu. Zaproponowane przez nas rozwiązanie to absolutna nowość na polskim rynku motoryzacji, które być może rozwiąże problem kupna samochodu bez obaw o jego historię.

Jak widać nie ma tu ograniczeń, jeśli chodzi o Allegro, nie trzeba mieć tam nawet konta, jedynie po stronie Yanosika wprowadzone zostanie jedno uwarunkowanie, które ma zapobiegać nadużyciom i wykluczeniu osób, które zainstalują aplikację tylko w celu dodania ogłoszenia - a mianowicie z bezpłatnego dodania ogłoszenia mogą skorzystać kierowcy, którzy w aplikacji mają minimum rangę „Szeregowego”, czyli przejechali co najmniej 100 km z włączoną aplikacją.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu