To mnie drażni.

Sprzedam córkę za mąż

Grzegorz Marczak
Sprzedam córkę za mąż
6

Marry our daughter - to miejsce, gdzie rodzice mogą "sprzedać" za mąż własną córkę. Pomysł na tego typu serwis jest aż tak absurdalny, że nie chce mi się wierzyć, aby był on prawdziwy. Zakładając jednak, że nie jest to żart - Marry our daughter oferuje możliwość znalezienia dla naszej córki męża...

Marry our daughter - to miejsce, gdzie rodzice mogą "sprzedać" za mąż własną córkę. Pomysł na tego typu serwis jest aż tak absurdalny, że nie chce mi się wierzyć, aby był on prawdziwy.

Zakładając jednak, że nie jest to żart - Marry our daughter oferuje możliwość znalezienia dla naszej córki męża. Mąż ten musi być raczej osobą zamożną, ponieważ przy każdym ogłoszeniu wystawiona jest cena wyrażona przeważnie w dziesiątkach tysięcy dolarów.


Tanio sprzedam?

Autorzy tego małego koszmarku twierdzą, iż nawiązują do Biblijnych tradycji związanych ze swataniem młodych kobiet (większej bzdury nie czytałem już dawno)

Co ciekawe, w serwisie możemy znaleźć nawet kilka ofert - i jak powtarzam, jeśli nie jest to żart - to są to prawdopodobnie dzieci nieco upośledzonych rodziców, którzy myślą, że w ten sposób znajdą odpowiedniego partnera dla swojego potomstwa.

Zastanawiam się, czy oferty (nawet, jeśli chodzi teoretycznie o zamążpójście) niepełnoletnich dzieci z wypisaną ceną w dolarach, nie są czymś co w Stanach Zjednoczonych jest nielegalne?

Kiedyś dziwiły nas oferty matrymonialne w internecie, potem serwisy randkowe, teraz wszystko to stało sie normalnością - mam jednak nadzieje, iż marryourdaughter.com nie wyznacza nowych kierunków rozwoju.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu