To mnie drażni.

Spamerski startup

Grzegorz Marczak
Spamerski startup
11

Niektórzy spamerzy nie znają umiaru w prześciganiu się odnośnie form zarabiania na spamie. Właśnie powstał nowy serwis Buy Blog Comments dzięki, któremu klienci/idioci mogą kupować spam, który rozsyłany będzie w formie komentarzy na blogach. Spamerzy cenią się bardzo wysoko za rozesłanie 100 spa...

Niektórzy spamerzy nie znają umiaru w prześciganiu się odnośnie form zarabiania na spamie.
Właśnie powstał nowy serwis Buy Blog Comments dzięki, któremu klienci/idioci mogą kupować spam, który rozsyłany będzie w formie komentarzy na blogach.

Spamerzy cenią się bardzo wysoko za rozesłanie 100 spamowych komentarzy żądają ok $20. Wszyscy wiem jak dobrze radzą sobie systemy antyspamowe z takimi komentarzami, dodatkowo aby choć kilkadziesiąt komentarzy przebiło się i było zauważalne trzeba pewnie wysłać ich tysiące.


Kupowanie komentarzy

Nie wiem jak autor kalkulował sobie zyski z swojego biznesu ale mam szczerą nadzieję, że serwis ten zostanie zamknięty zanim jeszcze zdobędzie klientów. Mam również nadzieję, że firmy traktujące spam jako formę reklamy będą bały się skorzystać z tego serwisu (w razie wpadki, wszystkie dane będą jak na talerzu).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu