Świat

Spruz.com - kolejny generator stron

Grzegorz Marczak
Spruz.com - kolejny generator stron
2

Spruz.com to w dwóch słowach, bardziej konfigurowalny ning.com, czyli generator serwisów (również społecznościowych). Spruz oferuje nam bardzo dużo możliwości, jeśli chodzi o konfiguracje funkcjonalności i wyglądu naszej strony. Przy pomocy tego serwisu, jesteśmy w stanie dość szybko stworzyć...


Spruz.com to w dwóch słowach, bardziej konfigurowalny ning.com, czyli generator serwisów (również społecznościowych).

Spruz oferuje nam bardzo dużo możliwości, jeśli chodzi o konfiguracje funkcjonalności i wyglądu naszej strony. Przy pomocy tego serwisu, jesteśmy w stanie dość szybko stworzyć serwis wyposażony w takie elementy jak forum, galerie itp. To, co jest również mocną stroną serwisu to generator "wyglądu", czyli narzędzia, dzięki którym nasza strona będzie miała swój własny unikalny wygląd - jeśli jednak jesteśmy trochę leniwi, to możemy wybrać skórę dla swojej strony spośród setek gotowych schematów.


W panelu administracyjnym możemy zrobić wszystko

Spruz, to przykład na to jak można wykorzystać dobry pomysł i połączyć go z modelem biznesowym (spruz posiada również tak zwane wersje pro, czyli płatne). Oczywiście stworzenie takiego serwisu nie jest łatwe. Trzeba przede wszystkim stworzyć serwis, który będzie dostępny dla amatorów, oraz osób "nie technicznych".

Czy w Polsce doczekamy się wreszcie tego typu miejsca? - tak przypuszczam, i dziwię się, że do tej pory takowe nie powstało.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu