Telekomy

Spotify Premium w Orange za darmo na dwa lata w ofercie bez telefonu za 59,99 zł

Grzegorz Ułan
Spotify Premium w Orange za darmo na dwa lata w ofercie bez telefonu za 59,99 zł
34

Minęło już prawie 4 miesiące od nawiązania współpracy Orange ze Spotify i doczekaliśmy się w końcu pierwszych promocji.

Do tej pory Orange oferował po prostu dostęp do Spotify w normalnej cenie, czyli 19,99 zł na miesiąc, jedynie dodając opcję za 4,99 zł, która pozwalała nie zliczać transferu danych ze streamowania muzyki ze Spotify. Od dzisiaj rusza promocja, która pozwala korzystać za darmo ze Spotify w Smart Plan LTE za 80 zł (oferta z telefonem) lub 59,99 zł w opcji bez telefonu (tabelki w ofercie bez telefonu nie zaktualizowali jeszcze)

W pozostałych taryfach Spotify za darmo będzie przez 3 miesięcy, po upływie których wchodzi standardowa płatność. Oprócz promocji ze Spotify, Orange podwyższył też liczbę GB w poszczególnych planach taryfowych.

Myślę, że ta opcja darmowego Spotify na dwa lata za 59,99 zł jest bardzo ciekawą propozycją, zwłaszcza że w pakiecie mamy nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y/MMS-y, pakiet roamingowy i 10 GB transferu danych, po odjęciu abonamentu za Spotify, wychodzi nam to wszystko za 40 zł. Mam nadzieję, że za niedługo udostępnią podobną promocję w Nju Mobile. Play tak zrobił z Tidalem i Red Bull Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu