Telekomy

T-mobile rozda iPhony 7 swoim najwierniejszym klientom

Grzegorz Marczak
T-mobile rozda iPhony 7 swoim najwierniejszym klientom
47

Obchodzimy właśnie 20 lat T-mobile i Plus na rynku telekomunikacyjnym. Z tej okazji firmy prześcigają się w świętowaniu swoich dwudziestu lat na rynku. T-mobile właśnie ogłosiło, że każdy klient który podpisał umowę dokładnie 16 września 1996 i jest z T-mobile nieprzerwanie do dziś otrzyma najnowszy model iPhone 7.

20 lat kończy się tylko raz! Dla klientów, którzy są z T-Mobile nieprzerwanie od samego początku 23 września będzie szczególny. Już dzisiaj nasi konsultanci skontaktują się z każdym z nich, aby nie tylko podziękować im za wspólne 20 lat, ale również umówić się na przekazanie wyjątkowego prezentu. Dokładnie za tydzień rozpocznie się w Polsce sprzedaż nowego modelu, najbardziej rozpoznawalnego i pożądanego telefonu komórkowego na świecie – iPhone 7. Klientom, którzy podpisali umowy 16 września 1996 roku i są z T-Mobile nieprzerwanie do dziś, T-Mobile przekaże go w dniu polskiej premiery lub w dowolnym dogodnym dla nich terminie po 23 września.

Ciekawe ile jest takich klientów, nie zmienić operatora przez 20 lat jest wyczynem godnym takie nagrody. Swoją drogą, ja chyba pierwszy swój telefon miałem w Plusie więc szans na nagrodę nie mam (pamiętam jak dziś jakie były kolejki po telefony z abonamentami - w takiej kolejności).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

t-mobileiphone 7