Felietony

Spotify odpowiedziało na moje pytanie o start usługi w Polsce

Grzegorz Marczak
Spotify odpowiedziało na moje pytanie o start usługi w Polsce
32

Mikołaj i choinka jeszcze przed nami ale tym razem nie mam dobrych wieści. W sieci krążyły plotki o tym, że w końcu doczekamy się usługi Spotify w naszym kraju. Jest to bardzo popularny serwis w którym za stałą miesięczną opłatę (ponad 20 PLN) mamy nieograniczony dostęp do olbrzymich bibliotek z m...


Mikołaj i choinka jeszcze przed nami ale tym razem nie mam dobrych wieści. W sieci krążyły plotki o tym, że w końcu doczekamy się usługi Spotify w naszym kraju. Jest to bardzo popularny serwis w którym za stałą miesięczną opłatę (ponad 20 PLN) mamy nieograniczony dostęp do olbrzymich bibliotek z muzyką. W Spotify jest praktycznie wszystko jeśli chodzi o muzykę, nie trafiłem jeszcze na problem "nie znaleziono".

Tak więc wejście Spotify byłoby zdecydowanie wydarzeniem. Przede wszystkim zyskalibyśmy bowiem ciekawą internetową usługę a po wtóre oznaczałoby to, że komuś oprócz Apple udaj się przemóc problemy związane z licencjami/prawami autorskimi i to w tak nietypowej jak na nasz kraj usłudze itp.

Ponieważ plotki nie mogłem w żaden sposób zweryfikować napisałem więc bezpośrednio do Spotify - pytając się czy jest w tej informacji odrobina prawda (dodałem, że mamy wspaniałych internautów którzy cierpią bo nie mogą korzystać i takie tam)

Po kilku dniach dostałem odpowiedź, która moim zdaniem nie pozostawia złudzeń co do plotek o wejściu Spotify do Polski

Hi Grzegorz,

Thanks for getting in touch.
Spotify's long term aim is to be available in every country. We know just how passionate Polish music fans are but we don't have any immediate plans to launch there. As soon as this changes and when we have further details of Spotify's expansion into new territories we'll be sure to get in touch.
Kind regards,

Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości to pozostaje łudzić się, że święty mikołaj naprawdę istnieje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Spotify