Moje przemyślenia

Umowy o dzieło (i inne) mogą być mniejszym koszmarem dzięki umownie.pl

Grzegorz Marczak
27

Duże ukłony dla infakt.pl za stworzenie umownie.pl. Jest to usługa, która ma odciążyć każdego przedsiębiorcę od koszmaru jakim są wszelkiego rodzaju umowy zlecenie, o dzieło i podobne. Jest to moim zdaniem zaraz po wizytach na poczcie polskiej jedno z najbardziej irytujących rzeczy. Te wypełnianie...

Duże ukłony dla infakt.pl za stworzenie umownie.pl. Jest to usługa, która ma odciążyć każdego przedsiębiorcę od koszmaru jakim są wszelkiego rodzaju umowy zlecenie, o dzieło i podobne.
Jest to moim zdaniem zaraz po wizytach na poczcie polskiej jedno z najbardziej irytujących rzeczy. Te wypełnianie dokumentów, rachunki, wysyłanie pocztą, później pilnowanie aby były odsyłane, katalogowanie tego wszystkiego. Teraz za 79 PLN rocznie można sobie ułatwić życie.

W umownie.pl będziemy mogli tworzyć umowy o dzieło, umowy zlecenie i umowy o pracę. Serwis oferuje katalogowanie dokumentów, różne wzory umów, przeszukiwanie dokumentów i oczywiście szybkie tworzenie nowych umów na bazie danych jakie mamy w bazie. Do tego jest jeszcze opcja statusu dokumentu (przydatne aby sprawdzić kto jeszcze nie odesłał nam podpisanej umowy).
Oczywiście perfekcyjnie zorganizowana osoba może to wszystko robić sama w excelach czy dokumentach tekstowych i zaoszczędzić rocznie 79 PLN. Można też tak jak ja delegować tę prace na księgowość - ale za to też się płaci. W każdym innym przypadku polecam natomiast tego typu rozwiązania bo naprawdę ułatwiają życie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu