Seriale

Świetna wiadomość dla fanów Gry o tron. HBO zamawia spin-off, znamy fabułę!

Konrad Kozłowski
Świetna wiadomość dla fanów Gry o tron. HBO zamawia spin-off, znamy fabułę!
5

Fani serialu "Gra o tron" na pewno wyczekiwali takiej informacji. Przed nami przecież premiera ostatniego, 8. sezonu, ale to wcale nie oznacza, że pożegnamy się ze światem, z którego wydarzenia śledziliśmy przez ostatnie lata. HBO zamawia nowy serial w świecie "Gry o tron".

Wcześniejsze informacje wskazywały, że po zakończeniu serialu "Gra o tron" widzowie będą mogli oczekiwać zupełnie nowych serii osadzonych w tym samym świecie. Zapowiedzianych zostało aż pięć serialu będących spin-offami i każdy z nich ma występować w roli prequela względem "Gry o tron". To oznacza, że dzięki nim poznamy wydarzenia poprzedzające wszystkie sezony hitu HBO. Teraz już wiemy, o czym dokładnie ma opowiadać jeden z nich.

Nowy serial w świecie "Gry o tron" - pilot zamówiony

Okazuje się, że wydarzenia, które będziemy śledzić będą miały miejsce w Erze Herosów - to tysiące lat przed tym, co zobaczyliśmy w "Grze o tron", a dokładnie 10 000 lat. Osią wydarzeń będzie Pakt Pierwszych ludzi i dzieci lasu, który rozpoczął Erę Herosów. Historię napisze George R.R. Martin, autor książek "Gra o tron" oraz Jane Goldman, która ma w swoim dorobku takie scenariusze jak Kingsman: Tajne służby oraz Kick-Ass. Ona ma też pełnić rolę showrunnerki, jeśli serial otrzyma zielone światło.

Only one thing is for sure: from the horrifying secrets of Westeros’ history to the true origin of the White Walkers, the mysteries of the East to the Starks of legend… it’s not the story we think we know.

Teraz, by trochę ostudzić Wasz zapał przypomnę, że na 8. sezon "Gry o tron" zaczekamy do przyszłego roku, a zamówiony w tym miesiącu pilot nowego serialu wcale nie musi oznaczać zamówienia dla całej serii - co więcej, podobny los może czekać wszystkie inne zamówione projekty, które są cały czas rozwijane. Gdyby jednak wszystko poszło po myśli twórców, to na premierę nowego serialu zaczekamy zapewne jeszcze kilka dodatkowych miesięcy od chwili wyemitowania ostatniego odcinka "Gry o tron".

Źrodło: Hollywood Reporter

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu