Gry

SPEC OPS: The Line za darmo w Humble Bundle!

KP
Kamil Pieczonka
2

SPEC OPS: The Line to jeden z ciekawszych tytułów jakie zadebiutowały w ostatnich latach. Gra jest nietuzinkowa, nie tyle z powodu swojej mechaniki czy świetnej grafiki, ale dzięki ciekawej fabule, która zmusza gracza do podejmowania często trudnych moralnie wyborów. Teraz możecie ją pobrać za darmo, w ramach kolejnej promocji Humble Bundle.

Trzeba się jednak pośpieszyć, bo promocja trwa tylko przez 2 dni (w zasadzie zostało jeszcze tylko 46 godzin). Standardowa cena to prawie 20 euro, więc chyba warto dodać ją do swojej bilioteki.

SPEC OPS: The Line

SPEC OPS: The Line to strzelanka w trzeciej osobie, w której wcielamy się w rolę dowódcy niewielkiego oddziału Delta Force, który trafił właśnie do Dubaju, pół roku po katastrofalnej burzy piaskowej. Kapitan Martin Walker, porucznik Adams i sierżant Lugo mają za zadanie skontaktować się z pozostałymi przy życiu wojskami Stanów Zjednoczonych. Już od samego początku jednak coś idzie nie tak, a gracz musi podejmować trudne wybory w skomplikowanej grze, w do której wmieszało się również CIA.

Kod na grę możecie pobrać oczywiście na stronach Humble Bundle.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu