Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Spamerskie konkursy już zniknęły z Facebooka - to było szybkie!

GM
Grzegorz Marczak
29

Wczoraj wieczorem napisałem o konkursach na Facebooku, które wygenerował ponad 3 miliony spamerskich wiadomości. Chodziło o możliwość zdobycie darmowej bluzy czy też butów z logiem Twittera. Oczywiście wszystko to było sprytną sztuczką na zdobycie jak największej liczby fanów. Konkursy były tak...

Wczoraj wieczorem napisałem o konkursach na Facebooku, które wygenerował ponad 3 miliony spamerskich wiadomości. Chodziło o możliwość zdobycie darmowej bluzy czy też butów z logiem Twittera. Oczywiście wszystko to było sprytną sztuczką na zdobycie jak największej liczby fanów.

Konkursy były tak spreparowane (bo nie można powiedzieć aby miały regulamin), że praktycznie szans na otrzymanie bluzy nie było. Niestety ludzie nie czytają dokładnie i ponad 100 tysięcy naiwnych internautów dało się złapać.

Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie podejrzane konkursy już zniknęły z Facebooka, oczywiście zachęcam gorąco wszystkich uczestników o dopytywanie się organizatora o nagrody :)

Na Facebooku natomiast nadal wisi strona organizatora czyli klikamy-wygrywamy - widać jedna, że wyczyszczona z niej wszystkie wydarzenia, które miały formę podobną do tych konkursów z bluzami i butami.




Ładnie, ale to jeszcze nie wszystko - czekam aż ta strona zniknie ostatecznie z Facebooka.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebookkonkursy