Sony

Sony rozpakowuje PlayStation 4 w stylu Daft Punk

Kamil Ostrowski
Sony rozpakowuje PlayStation 4 w stylu Daft Punk
24

Do premiery najnowszego sprzętu Sony za oceanem, pozostało tylko kilka dni – konsola zadebiutuje w USA i Kanadzie piętnastego listopada, a więc za cztery dni. Z tej okazji, a także aby, prawdopodobnie już po raz ostatni przed faktycznym debiutem, podgrzać atmosferę, pokazano zawartość pudełka z Play...

Do premiery najnowszego sprzętu Sony za oceanem, pozostało tylko kilka dni – konsola zadebiutuje w USA i Kanadzie piętnastego listopada, a więc za cztery dni. Z tej okazji, a także aby, prawdopodobnie już po raz ostatni przed faktycznym debiutem, podgrzać atmosferę, pokazano zawartość pudełka z PlayStation 4.

Już wcześniej wiedzieliśmy co znajdzie się w standardowym zestawie. Ta informacja pojawiła się wraz z opublikowaniem szczegółowego FAQ (kiedy to na jaw wyszedł brak wsparcia m.in. dla płyt CD, mp3 i DLNA). Będą to:

  • Konsola, wraz 500GB dyskiem;
  • Kontroler Dual Shock 4;
  • Kabel HDMI;
  • Headset mono;
  • Kabel micro-USB;
  • Kabel zasilający

http://www.youtube.com/watch?v=YQUpg795iBo

Na filmiku prezentującym zawartość amerykańskiego pudełka ze sprzętem, widać jednak dodatkowe elementy. Oczywiście znajduje się w środku uproszczona instrukcja (a raczej drobna broszurka, ledwie godna tego miana. Gdzie są stare, dobre, ceglaste manuale?), ale także „Network Voucher”, w ramach którego otrzymujemy dziesięć dolarów, do wykorzystania w PlayStation Store, a także 30-dniowy trial na PlayStation Plus, oraz miesięczny trial na Music Unlimited, usługę pozwalająca na streamowanie muzyki od Sony (podobną do Deezera, Spotify czy Wimpa). Co jednak warto zauważyć, na filmiku zaznaczono jest, że w przyszłości voucherów może zabraknąć.

Co prawda prezentowany filmik dotyczy wersji, którą dostaną mieszkańcy USA, można jednak mieć nadzieję, że również obywatele naszego kraju i reszta Unii Europejskiej będą mogli cieszyć się z drobnego gratisu, do wykorzystania w usługach sieciowych Sony.

Jak będzie, przekonamy się już za kilkanaście dni. Przyznam szczerze, że przez długi czas byłem wyjątkowo zainteresowany nową konsolą, ale w ciągu paru tygodni mój zapał wyraźnie osłabł. Jeżeli miałbym oceniać nastroje w sieci, wyłącznie na podstawie własnych obserwacji, to nie jestem w swoich odczuciach odosobniony.

Tak na marginesie. Filmik z prezentacją PlayStation 4 jest bliźniaczo podobny do materiału stworzonego przez grupę Daft Punk, reklamującego album Random Access Memories. Sami spójrzcie.

http://www.youtube.com/watch?v=Rr12u1tk_rM

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Sonyunboxingps4playstation 4