Telekomy

Power LTE od Plusa teraz również za 29.90 zł

GU
Grzegorz Ułan
46

Tylko dwa dni Plus potrzebował na reakcje na ofertę Play z nielimitowanym internetem LTE. Pierwsza prezentacja Power LTE z początku czerwca dotyczyła tylko wyższych abonamentów od 59,90 zł w górę. Play odpowiedział podobną ofertą, z tym że pierwszy próg zaczynał się od 29,99 zł. Naturalną konsekw...

Tylko dwa dni Plus potrzebował na reakcje na ofertę Play z nielimitowanym internetem LTE. Pierwsza prezentacja Power LTE z początku czerwca dotyczyła tylko wyższych abonamentów od 59,90 zł w górę.

Play odpowiedział podobną ofertą, z tym że pierwszy próg zaczynał się od 29,99 zł. Naturalną konsekwencją była tutaj odpowiedź Plusa, którą to dziś opublikował na swojej stronie. Według nowej oferty wszystkie abonamenty objęte są nielimitowanym dostępem do sieci w technologii LTE.

Mamy tu więc teraz w abonamencie za 29,90 limit transferu 5GB, po przekroczeniu którego prędkość transferu spada do 1 Mb/s, a w abonamencie 49,90 zł limit 15GB i spadek po przekroczeniu do 5 Mb/s. Różnica w porównaniu z Play polega na tym, że będąc w zasięgu technologii LTE nadal mamy dostęp do nielimitowanego transferu danych. Przez pierwsze 6 miesięcy za darmo, po tym okresie za dodatkowe 10 zł.

Z drugiej jednak strony oferta Play nadal wydaje się atrakcyjniejsza, gdyż po tym również darmowym półrocznym okresie i wykorzystaniu 25GB możemy dokupić za 20 zł nielimitowany dostęp, ale nie tylko w LTE jak w Plusie, lecz w każdej innej technologii oraz bez ograniczania prędkości. Niemniej jednak cieszy ta rywalizacja operatorów o jak najbardziej atrakcyją ofertę. Być może w końcu doczekamy się u wszystkich operatorów wymarzonego abonamentu z nielimitowanym transferem danych.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile