Gry

Sony odświeża gry na potęgę. Powrócą wszystkie duże części Uncharted

Paweł Winiarski
Sony odświeża gry na potęgę. Powrócą wszystkie duże części Uncharted
9

Zaczęło się od wycieku i czujnego oka użytkowników NeoGAFa, a skończyło na oficjalnej zapowiedzi. Microsoft miał swoje Halo: The Master Chief Collection, któremu nie udało się zadebiutować bez problemów sieciowych. Ale jeśli ktoś nie planował grania w sieci, a jedynie zapoznanie się z kampaniami...

Zaczęło się od wycieku i czujnego oka użytkowników NeoGAFa, a skończyło na oficjalnej zapowiedzi.

Microsoft miał swoje Halo: The Master Chief Collection, któremu nie udało się zadebiutować bez problemów sieciowych. Ale jeśli ktoś nie planował grania w sieci, a jedynie zapoznanie się z kampaniami dla pojedynczego gracza, to po kilku łatkach zestaw okazał się świetnym zakupem i przede wszystkim fajnym pomysłem na dobry produkt. No bo jak inaczej nazwać składającą się z kilku gier kolekcję jednej z najlepszych serii związanych z Xboksem? W dodatku w odświeżonych wersjach przystających do dzisiejszych standardów.

Miała być wielka niespodzianka na targi E3, ale ktoś w Sony niechcący coś nacisnął i w mobilnym sklepie PlayStation ukazał się obrazek Uncharted: The Nathan Drake Collection. Miała tam się znaleźć cała odświeżona trylogia z PS3, niestety bez Złotej Otchłani - bardzo dobrej, przenośnej odsłony Uncharted z PlayStation Vita.

Skoro mleko się już rozlało, nie pozostało nic innego jak oficjalna zapowiedź. Sony potwierdziło, że pracuje nad remasterem Uncharted i zamierza wydać gry pod nazwą The Nathan Drake Collection. Nad produktem pracuje studio Bluepoint Games (tworzyli już dla Sony God of War Collection i Metal Gear Solid HD Collection), a oprócz lepszej grafiki (1080p, przebudowane oświetlenie i 60 fps) otrzymamy dostęp do bety trybów wieloosobowych w Uncharted 4: A Thief's End. Trybów sieciowych w samej kolekcji niestety nie będzie. Zagramy 7 października.

grafika: 1, 2

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

ps4uncharted