Gry

Kup dodatki do Dzikiego Gonu, dostań za darmo dwa pierwsze Wiedźminy

Paweł Winiarski
Kup dodatki do Dzikiego Gonu, dostań za darmo dwa pierwsze Wiedźminy
36

Wiedźmin 3: Dziki Gon to ogromna gra. Mam wrażenie, że minie jeszcze przynajmniej kilka tygodni zanim poznam choć połowę tego wielkiego świata, a znalezienie wszystkich fajnych miejsc zajmie mi miesiące. Dlatego cieszy mnie daleka data premiery dużych dodatków, bo nie chciałbym spieszyć się z pod...

Wiedźmin 3: Dziki Gon to ogromna gra. Mam wrażenie, że minie jeszcze przynajmniej kilka tygodni zanim poznam choć połowę tego wielkiego świata, a znalezienie wszystkich fajnych miejsc zajmie mi miesiące.

Dlatego cieszy mnie daleka data premiery dużych dodatków, bo nie chciałbym spieszyć się z podstawową wersją gry tylko po to, by nie "doładować" sobie Wiedźmina 3 jeszcze bardziej.

Serca z Kamienia oraz Krew i Wino to dwa pełnoprawne dodatki do Wiedźmina 3, które już za kilka miesięcy zostaną wypuszczone przed CD Projekt Red. Będę zdziwiony jeśli ktoś waha się z ich zakupem, ale na wszystkich niezdecydowanych czeka bardzo fajna promocja na GOGu.

Jeśli zdecydujecie się na zakup wspomnianych dodatków do 8 czerwca, otrzymacie za darmo dwie pierwsze części Wiedźmina. Super sprawa dla wszystkich, którzy swoją przygodę z Geraltem zaczęli dopiero od Dzikiego Gonu. Pewnie powiecie, że to niemożliwe - ale ja sam znam przynajmniej kilka takich osób. Dla nich to świetny sposób na nadrobienie zaległości. A chyba nie trzeba nikogo przekonywać o tym, że warto.

grafika: 1, 2

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocjawiedźmin 3: dziki gon