Gry

Solidnie, ale bez rewelacji. Tak przedstawiają się oferty Games with Gold i PS+ na sierpień

Paweł Winiarski
Solidnie, ale bez rewelacji. Tak przedstawiają się oferty Games with Gold i PS+ na sierpień
4

Znamy już oficjalne oferty „darmowych” gier dla usług Games with Gold i PlayStation Plus na nadchodzący miesiąc. W co pogramy w sierpniu? Xbox Live Gold Niedawno posiadacze PlayStation 4 mogli w ramach swojej abonamentowej usługi sprawdzić „płatne demo” nowego Metal Gear Solid, czyli Metal Gear So...

Znamy już oficjalne oferty „darmowych” gier dla usług Games with Gold i PlayStation Plus na nadchodzący miesiąc. W co pogramy w sierpniu?

Xbox Live Gold

Niedawno posiadacze PlayStation 4 mogli w ramach swojej abonamentowej usługi sprawdzić „płatne demo” nowego Metal Gear Solid, czyli Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Teraz ta frajda spotka również użytkowników Xbox One, bowiem miesiąc przed premierą pełnego Metal Gear Solid V, gra trafi do abonamentowej usługi Xbox Live w formie darmowej produkcji. Zagramy w nią w pierwszej połowie sierpnia. Od 16 sierpnia natomiast sprawdzimy How To Survive: Storm Warning Edition.

Posiadacze Xboksów 360 natomiast powinni przygotować sobie sierpniowe wieczory, bowiem czeka ich wyprawa do moskiewskiego metra. Od 1 do 15 sierpnia otrzymają w ramach usługi Metro 2013, by od 16 do 31 sierpnia móc sprawdzić świetną kontynuację - Metro: Last Light.

Sierpień jest w Games with Gold naprawdę solidny, co ostatnio staje się w usłudze standardem. MGS V: Ground Zeroes to świetny wstęp do nadchodzącego MGS V, a moskiewskie tunele metra po prostu trzeba odwiedzić. Sam robię to właśnie przy okazji odświeżonych wersji obu gier, przeznaczonych na konsole obecnej generacji.

PlayStation Plus

W PlayStation Plus nie będzie w sierpniu źle, ale jednak gdybym miał wybrać fajniejszą ofertę, tym razem skierowałbym wzrok w stronę Xboksa. Abonenci usługi Sony, posiadający konsolę PlayStation 4 otrzymają w tym miesiącu Lara Croft and the Temple of Osiris i Limbo. God of War: Wstąpienie natomiast dotrze w sierpniu na PlayStation 3.

Wszystkie trzy konsole (PS4, PS3, PSV) otrzymają Stealth Inc 2: A Game of Clones i Sound Shapes. CastleStorm Complete Edition dotrze natomiast na PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Przyznaję, że tej Lary jeszcze nie sprawdzałem, Limbo natomiast polecam Wam bardzo mocno. God of War: Wstąpienie nikomu polecać nie trzeba. Jeśli nie graliście natomiast w Sound Shapes, koniecznie naprawcie ten błąd. To jedna z najciekawszych muzycznych gier, z jakimi miałem styczność, choć możecie mnie poprawić - bo to platformówka.

Obie usługi dostały w tym miesiącu naprawdę dobre gry, choć w przypadku Xboksa One i PlayStation 4 to wciąż nie są tytuły, na które czekacie - prawda? Wydaje mi się, że sprzęty są na rynku już tak długo i dostały na tyle dużo hitów, że oczekiwania abonentów są jak najbardziej zrozumiałe. Chcecie w usługach gier AAA. Ja też.

grafika: 1, 2, 3

źródło: 1, 2

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu