Asus

Smartfony rozdajemy! Transformera Chi też!

Grzegorz Marczak
Smartfony rozdajemy! Transformera Chi też!
0

Jeśli nie masz jeszcze smartphona albo dobrego komputera to zachęcam do wzięcia udziału w naszej akcji na stronie Zmienimyświat.pl. Razem z partnerem akcji, czyli firmą Asus dyskutujemy tam o tym jak będzie w przyszłości wyglądało narzędzie pracy, czy będzie to laptop czy tablet, a może jeszcze coś...

Jeśli nie masz jeszcze smartphona albo dobrego komputera to zachęcam do wzięcia udziału w naszej akcji na stronie Zmienimyświat.pl. Razem z partnerem akcji, czyli firmą Asus dyskutujemy tam o tym jak będzie w przyszłości wyglądało narzędzie pracy, czy będzie to laptop czy tablet, a może jeszcze coś innego?

Aby zachęcić wszystkich do dyskusji, co tydzień za najciekawszy komentarz do wygrania jest Asus Zenfon 2 (zostały jeszcze tylko 2 sztuki!) - smartfon, który w naszych recenzjach wypadł bardzo dobrze. W finale akcji za najlepszy komentarz mamy natomiast najnowszego Transformera Chi, czyli komputer z odłączanym ekranem pełniącym również funkcje tabletu.

Co zrobić aby wygrać?

Wystarczy w komentarzu w facebookowym panelu na stronie ZmienimyŚwiat lub w tym wpisie poniżej, wpisać swój pomysł dodając hashtag #ZmienimySwiat i opublikować. Przy okazji możecie też zapoznać się z już opublikowanymi pomysłami:

Dyskusja trwa do 8 lipca 2015, więc zapraszamy i Was do podzielenia się powyżej swoją wizją.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu