Asus

ASUS Transformer Book T300 Chi + 4 x ASUS ZenFone 2 do wygrania w konkursie ZmienimyŚwiat

Grzegorz Ułan
ASUS Transformer Book T300 Chi + 4 x ASUS ZenFone 2 do wygrania w konkursie ZmienimyŚwiat
11

Za nami już kilka edycji ZmienimyŚwiat, czyli akcji którą Antyweb współtworzy z Autentiką już od ponad roku. Do każdej edycji zapraszamy do patronatu uznane firmy i organizujemy wspólnie dla naszych Czytelników konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. W poprzednich edycjach współpracowaliśmy już między...

Za nami już kilka edycji ZmienimyŚwiat, czyli akcji którą Antyweb współtworzy z Autentiką już od ponad roku. Do każdej edycji zapraszamy do patronatu uznane firmy i organizujemy wspólnie dla naszych Czytelników konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

W poprzednich edycjach współpracowaliśmy już między innymi Bankiem Zachodnim czy Intelem. W obecnej, zastanawiamy się wspólnie z Asusem nad tym, na czym będziemy pracować w przyszłości. Hasłem, a może bardziej pytaniem przewodnim akcji jest Tablet, czy laptop, a może hybryda jako złoty środek?

I do odpowiedzi na to pytanie zachęcamy Czytelników, by zgłaszali swoje pomysły do tego zagadnienia, czyli sprzętu, na którym będziemy pracowali w przyszłości. Na autorów najciekawszych pomysłów czekają nagrody:

Wystarczy w komentarzu w facebookowym panelu na stronie ZmienimyŚwiat lub w tym wpisie poniżej, wpisać swój pomysł dodając hashtag #ZmienimySwiat i opublikować. Przy okazji możecie też zapoznać się z już opublikowanymi pomysłami:

Dyskusja trwa do 8 lipca 2015, więc zapraszamy i Was do podzielenia się powyżej swoją wizją.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu