VOD

SkyShowtime z reklamami już jest. A co z 4K?

Piotr Kurek
SkyShowtime z reklamami już jest. A co z 4K?
3

SkyShowtime z reklamami oficjalnie startuje w Polsce. Jak prezentuje się nowa oferta i czym różni się plan Standard z reklamami od Standard Plus? Sprawdzamy ofertę.

W połowie lutego SkyShowtime zapowiedziało, że od kwietnia wprowadzi w Polsce nowy abonament. To tańszy plan, w ramach którego filmy i seriale przeplatane będą reklamami.

Polecamy na Geekweek: MAX droższe od HBO Max? Szacujemy polskie ceny subskrypcji

Dziś nowy cennik wszedł w życie i prezentuje się następująco:

SkyShowtime
Standard Plus Standard z reklamami
Cena 24,99 zł miesięcznie
198,99 zł rocznie
19,99 zł miesięcznie
159,99 zł rocznie
Reklamy stron trzecich Nie Tak
Zwiastuny promocyjne SkyShowtime Tak Tak
Wideo HD HD
Dźwięk Standard Standard
Strumienie równoczesne 2 1
Pobrania 30 (filmy i odcinki) 0
Hity kinowe, nowe seriale na wyłączność,
lokalne programy oryginalne)
Tak Tak

Od 23 kwietnia 2024 r. uruchamiamy nowy plan abonamentowy o nazwie Standard z reklamami. Ten plan będzie wspierany reklamami i zapewni świetny stosunek jakości do ceny. Dzięki temu otrzymasz dostęp do jednego z największych zestawów rozrywki na świecie. Dodatkowo plan zapewni Ci rozrywkę w jeszcze bardziej przystępnej cenie dla całej rodziny.

SkyShowtime z nowymi planami i starymi problemami

Wprowadzeniu nowego abonamentu z reklamami towarzyszy zmiana nazwy planów. Podstawowy, bez reklam nazywa się teraz Standard Plus. To zastanawiające, gdyż dotychczasowi użytkownicy nie otrzymują nic dodatkowego. Wciąż możemy tylko pomarzyć o jakości 4K, wsparciu Dolby Vision, czy dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Choć SkyShowtime obiecuje wprowadzenie wysokiej jakości obrazu i dźwięki, wciąż nie wiadomo kiedy to się stanie. Być może nowe nazewnictwo planów wskazuje, że będziemy mieć jeszcze kilka wariantów do wyboru, a wspomniane wyżej funkcje będą dodatkowo płatne. Jak będzie w rzeczywistości? Musimy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnych komunikatów. Na ten moment seriale ze świata "Yellowstone", czy "Star Trek" oraz hitowe produkcje filmowe pokroju "Oppenheimer" możemy oglądać wyłącznie w jakości HD i z dźwiękiem stereo.

Czy wprowadzenie planu z reklamami przyniesie dodatkowych subskrybentów SkyShowtime? Przekonamy się niedługo. Warto jednak dodać, że Polska nie jest jedynym krajem, w którym od dziś dostępny jest nowy plan. Abonament Standard z reklamami w SkyShowtime dostępny jest również w Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Węgrzech, Kosowie, Czarnogórze, Północnej Macedonii, Norwegii, Holandii, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii oraz Szwecji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news