VOD

Czerwiec na SkyShowtime. Nowe filmy i seriale - pełna lista

Konrad Kozłowski
Czerwiec na SkyShowtime. Nowe filmy i seriale - pełna lista
0

Czerwiec na SkyShowtime zapowiada się naprawdę ciekawie, bo przed nami premierowe produkcje zarówno serialowe, jak i filmowe. Czy dla każdego znajdzie się coś interesującego? Chyba tak.

Jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji jest trzeci sezon "Mayor of Kingstown". Historia burmistrza Mike'a McLusky'ego, który musi stawić czoła rosnącej potędze rosyjskiej mafii, zapowiada nowe wątki i niezwykłe zwroty akcji. Znakomita gra Jeremy'ego Rennera sprawia, że wszyscy z utęsknieniem oczekują nowych odcinków. Mocnych wrażeń powinien dostarczyć również miniserial "Tatuażysta z Auschwitz", oparty na bestsellerowej powieści i inspirowany prawdziwymi historiami więźniów obozu koncentracyjnego. W obsadzie zobaczymy m.in. utalentowaną Annę Próchniak.

Wśród serialowych nowości, poza trzecim sezonem "Mayor of Kingstown" i miniserialem "Tatuażysta z Auschwitz", użytkownicy platformy będą mieli okazję zapoznać się z innymi historiami. Jednym z tych tytułów jest "Apples Never Fall" (Niedaleko pada jabłko), oparty na bestsellerze Liane Moriarty, który przenosi widzów w świat tajemnic i niespodzianek w życiu pozornie idealnej rodziny. Serial jest już na platformie, a nowe odcinki pojawiają się co poniedziałek. Kolejną propozycją jest "Paw Patrol" (Psi Patrol), uwielbiany przez dzieci animowany serial, który powraca z nowymi przygodami i misjami ratunkowymi. Szóstka bohaterskich szczeniaków i ich przyjaciel Ryder gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie.

Nie zabraknie również mocnych filmowych premier. "Air Force One Down" to pełen napięcia thriller o agentce Secret Service stającej w obliczu niebezpieczeństwa na pokładzie prezydenckiego samolotu. To historia, która wciąga i trzyma w napięciu do samego końca. Warto również zwrócić uwagę na kontynuację przygód kolorowych ulubieńców w  "Trolle 3", gdzie Poppy i Mruk wyruszają w emocjonującą podróż, aby uratować brata Floyda.  Dla miłośników dokumentów przygotowano fascynujący "Milli Vanilli", który przybliży kulisy jednego z największych skandali w historii muzyki pop. Zaplanowano także fabularny debiut reżyserski Nidy Manzoor, "Miłe towarzystwo", który opowiada o bliskich relacjach i odwadze w obliczu aranżowanego małżeństwa.

SkyShowtime czerwiec lista nowości

  • Burmistrz Kingstown, 3 sezon, premiera 6 czerwca - serial opowiada o rodzinie McLusky – nieformalnych władcach Kingstown w stanie Michigan, gdzie jedyna prosperująca branża to więziennictwo. Serial porusza kwestie systemowego rasizmu, korupcji i niesprawiedliwości, wychodzących na światło dzienne za sprawą bohaterów, którzy próbują przywrócić sprawiedliwość i porządek w mieście pogrążonym w chaosie.
  • Tatuażysta z Auschwitz, premiera 7 czerwca - scenariusz tego 6-odcinkowego miniserialu został oparty na powieści Heather Morris, inspirowanej wspomnieniami Laliego i Gity Sokolov, którzy poznali się jako więźniowie w Auschwitz. Krótko po przybyciu na miejsce Lali zostaje jednym z tatuażystów odpowiedzialnych za nanoszenie numerów identyfikacyjnych na ramiona współwięźniów. Pewnego dnia poznaje Gitę (Anna Próchniak), której tatuuje na ramieniu więzienny numer. Lali i Gita zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia – tak wygląda początek tej niezapomnianej opowieści o uczuciach i odwadze.
  • Psi patrol, premiera 14 czerwca - Serial dla przedszkolaków opowiadający o przygodach szóstki bohaterskich szczeniaków i ich opiekuna Rydera. Psiaki noszą specjalne plecaki, które ułatwiają im radzenie sobie z każdym wyzwaniem – od ratowania kotków po powstrzymywanie katastrof kolejowych.
  • Niedaleko pada jabłko, premiera 23 kwietnia - Historia o pozornie idealnej rodzinie Delaneyów, która zostaje wywrócona do góry nogami, gdy Joy niespodziewanie znika. Dzieci muszą przyjrzeć się tzw. idealnemu małżeństwu swoich rodziców – tym razem w obliczu wychodzących na jaw mrocznych rodzinnych sekretów.
  • Air Force One Down, premiera 1 czerwca - Podczas swojej pierwszej misji na pokładzie Air Force One nowa agentka Secret Service staje przed arcytrudnym zadaniem, kiedy samolot przejmują terroryści dążący do zablokowania ważnej umowy energetycznej. Nasza bohaterka musi wykazać się wielką odwagą i umiejętnościami podczas starcia z bezlitosnym przeciwnikiem.
  • Milli Vanilli, premiera 1 czerwca - Fascynujący dokument prezentuje nieznane informacje o słynnym popowym duecie Milli Vanilli i skandalu, jaki wybuchł w latach 90., kiedy okazało się, że tak naprawdę śpiewał za nich ktoś inny.
  • Miłe towarzystwo, premiera 28 czerwca - Fabularny debiut reżyserski Nidy Manzoor opowiada historię początkującej adeptki sztuk walki, która wierzy, że musi uratować swoją starszą siostrę przed aranżowanym małżeństwem.
  • Trolle 3, premiera 29 czerwca - Po dwóch filmach, w których przyjaźnili się i flirtowali, Poppy i Mruk wreszcie oficjalnie są parą! Dzięki temu Poppy odkrywa też sekretną przeszłość Mruka.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu