Huawei

Huawei startuje z własnym sklepem internetowym i już daje pierwsze zniżki

PW
Paweł Winiarski
20

Huawei obecny jest na naszym już od wielu lat i często pojawia się jako lider sprzedaży smartfonów. Aż dziw bierze, że firma nie uruchomiła dotychczas własnego oficjalnego sklepu w sieci. Aż do teraz. Panie i Panowie, oto huawei.pl.

19 września wystartuje oficjalny sklep internetowy firmy Huawei. Gdzie go znajdziemy? Pod linkiem huawei.pl. Otwarcie sklepu będzie wspierać kampania z udziałem Roberta Lewandowskiego. Zaskoczenia chyba nie ma.

Jestem jednym z pierwszych testerów sklepu huawei.pl. Duże wrażenie zrobiła na mnie szybkość dostawy – zamówienie otrzymałem dzień po dokonaniu płatności. Kupując produkty w oficjalnym sklepie internetowym marki mam też pewność jakości zamawianych urządzeń. Często kupuję online – rzadko mam czas na wyjście na zakupy, dlatego sklep internetowy to dla mnie bardzo dużo ułatwienie.

– powiedział Robert Lewandowski.

Podobno każdy, kto zdecyduje się na zakupy na huawei.pl ma gwarancję, że produkty zostaną wysłane w ciągu 24 godzin całkowicie za darmo. W przypadku chęci zwrotu - dostaniemy na niego 15 dni, tu też nie poniesiemy żadnej opłaty.

Huawei.pl jako jedyny kanał sprzedaży ma oferować "ekskluzywne" produkty marki - mówi się o specjalnych etui do P30 Pro wysadzanym kryształkami Swarovskiego. Użytkownicy, którzy posiadają konto ID Huawei, będą mogli korzystać z dedykowanych im promocji, programów lojalnościowych i konkursów.

Pierwsza promocja pojawia się już na starcie. Każdy, kto między 12 a 18 września zapisze się do newslettera na stronie sklepu, otrzyma 15% kod rabatowy na zakupy. Dodatkowo, w dniu otwarcia sklepu, Huawei ma zaproponować dodatkowe promocja.

W sklepie internetowym kupimy wszystkie dostępne w Polsce produkty z portfolio producenta. Ciekawe jak szybko pojawi się tam Huawei Mate 30 Pro bez Gmaila. Swoją drogą to dość duży zbieg okoliczności, że firma zdecydowała się na ten krok właśnie teraz kiedy - jak wiemy - jest spore zamieszanie, które może odbić się na klasycznych kanałach sprzedaży smartfonów chińskiego producenta.

Będziecie korzystać?

źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: