Gry

Shadow Warrior 2 za darmo od GOG.com. Bierzcie póki jest okazja, bo warto!

Tomasz Popielarczyk
Shadow Warrior 2 za darmo od GOG.com. Bierzcie póki jest okazja, bo warto!
1

Shadow Warrior 2 jest dostępny za darmo na GOG-u. W momencie, gdy piszę te słowa zostały jeszcze 43 godziny promocji, a więc warto się śpieszyć. Gra jest bowiem naprawdę dobra, oferuje mnóstwo atrakcji i zapewni Wam długie godziny świetnej zabawy.

Shadow Warrior 2 jest dostępny za darmo na GOG jeszcze przez niespełna dwie doby - akcja kończy się w sobotę 6 października o godzinie 16:00. Normalnie zapłacilibyśmy za niego ponad 150 zł, a więc dość sporo.

Jest to promocja zorganizowana z okazji 10-tych urodzin serwisu. W jej ramach pojawiło się już wcześniej mnóstwo promocji, o których informowaliśmy na naszym serwisie z najlepszymi ofertami - ZeroPLN.

Shadow Warrior 2 to rozbudowany FPS z elementami RPG, który miał swoją premierę w październiku 2016 roku. Za jego stworzenie odpowiada polskie studio Flying Wild Hog, które zdecydowanie stanęło na wysokości zadania. Gra oferuje bowiem bardzo intensywny gameplay, w którym będziemy musieli walczyć z hordami przeciwników wykorzystując do tego setki najróżniejszych broni. Co więcej, każdą z nich możemy modyfikować, co jeszcze bardziej poszerza nasz arsenał. Na tym nie koniec - całość dzieje się na otwartych, dużych mapach, a rozgrywka polega na naprzemiennym wykonywaniu zadań z głównego wątku oraz pobocznych zleceń (które są, rzecz jasna, całkowicie opcjonalne). Sami przyznajcie, że, jak na FPS-a, jest to bardzo złożona produkcja.

Nie można też nie wspomnieć o trybie współpracy, w którym może grać jednocześnie aż 4 graczy. Tutaj dopiero zabawa zaczyna nabierać rumieńców!

Sama marka Shadow Warrior jest dość kultowa, bo debiutowała w 1997 roku (wychodząc spod rąk legendarnego 3D Realms!), a dwie najnowsze produkcje noszące ten tytuł są próbą jej wskrzeszenia. Moim zdaniem, jak najbardziej udaną.

Zresztą - nie wierzcie mi na słowo tylko wpadajcie na GOG i przypisujcie grę do swojego konta. Jestem przekonany, że fani takich nastawionych na widowiskową i totalną rozwałkę produkcji będą zachwyceni!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu