18

Nowy polski serial Netflixa oscylować będzie wokół seksu. Premiera jeszcze w tym roku!

Najnowsza polska produkcja na zlecenie Netflixa, Sexify, jeszcze w tym roku zadebiutuje na platformie. Co wiemy o serialu?

Jeszcze jeden serial Netflixa na większości nie robi już większego wrażenia. W całym pakiecie produkcji, ekmh, marnej jakości w ramach Netflix Originals coraz trudniej jest ostatnio wyłowić serie i filmy warte uwagi. Ale ich najnowsza seria, Sexify, to rzecz obok której wielu trudno będzie przejść obojętnie. I nie chodzi nawet o prowokacyjny tytuł, a fakt, że to nowy polski projekt realizowany na zlecenie platformy.

“Sexify to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmi” . – Piotr Domalewski

Sexify: nowy polski serial na Netflix

Sexify to najświeższy polski serial realizowany dla Netflixa. Za scenariusz i reżyserię serii odpowiadają Piotr Domalewski oraz Karlina Alabrudzińska, zaś produkcja powierzona została Akson Studio. W rolach głównych zobaczymy tam Aleksandrę Skrabę, Marię Sobocińską oraz Sandrę Drzymalską, które wcielą się w rolę studentek biorących udział w konkursie na najlepszy startu-up. Ich pomysłem na rewolucję ma być tytułowy Sexify, który zrewolucjonizuje życie erotyczne jego użytkowników. W serii nie zabraknie humoru, ma być żartobliwie i z dystansem — ale mimo tego skupiać się ona będzie wokół współczesnych problemów.

„Cieszę się, że w Sexify mogę opowiedzieć o młodych kobietach, które wiedzą, że nic nie muszą, a mogą wszystko” . – Kalina Alabrudzińska

Serial Sexify ma pojawić się w bibliotece Netflixa jeszcze w tym roku, a pierwszy sezon liczyć będzie sobie osiem odcinków. Czy szykuje się godny konkurent dla uwielbianego Sex Education? Zobaczymy. Dokładna data premiery Sexify na Netflix nie jest jeszcze znana.