Seriale

Zwiastun 4. sezonu "Domu z papieru" już jest! Mamy też nowe zdjęcia

Konrad Kozłowski
Zwiastun 4. sezonu "Domu z papieru" już jest! Mamy też nowe zdjęcia
4

Na tę chwilę czekało wielu fanów "Domu z papieru". Właśnie zaprezentowano zwiastun 4. sezonu wraz z pakietem nowych zdjęć z nadchodzącej premiery.

Totalny chaos - tak Netflix określa sytuację, w której zastajemy głównych bohaterów 4. sezonu "Domu z papieru" na początku najnowszej serii. Fani (aktualni i przyszli) na pewno się z tym zgodzą, bo Profesor nie ma pojęcia o prawdziwych losach Lizbony, a Rio i Tokio wysadzają w powietrze czołg wojskowy. W tym samym czasie Nairobi musi walczyć o życie. To najtrudniejsza chwila dla całego gangu, bo musi poradzić sobie z wrogiem we własnych szeregach.

Dom z papieru 3. sezon – recenzja

Kogo zobaczymy w nowej serii? Powracają Álvaro Morte (Profesor), Úrsula Corberó (Tokio), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Itziar Ituño (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Esther Acebo (Sztokholm), Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki), Luka Peros (Marsylia), Hovik Keuchkerian (Bogota) i Rodrigo de la Serna (Palermo). Natomiast Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo), Juan Fernández (Pułkownik Prieto), Fernando Soto (Angel) i Mario de la Rosa (Suárez) stoją na czele służb próbujących zniszczyć siłę oporu.

Zwiastun 4. sezonu "Dom z papieru"

Ponad dwuminutowy materiał prezentuje wspomniany chaos, ale i szansę na wydostanie się z beznadziejnej sytuacji dla niemal wszystkich. Nowe odcinki 4. serii zadebiutują na Netflix 3 kwietnia 2020 roku.

Warto przypomnieć, że serial zgromadził 34 miliony widzów przed ekranami w zaledwie 7 dni od premiery. 70% osób, które zobaczyły chociaż jeden odcinek w ciągu tych dni, potrzebowało zaledwie tygodnia, by ukończyć cały 3. sezon. To najlepiej oglądany nieanglojęzyczny serial na Netflix. Przy premierze 3. sezonu mówiło się, że to serial zboczył z dobrych torów i odcina kupony. Jesteśmy ciekawi, jaki okaże się 4. sezon, tym bardziej, że w drodze mogą być także 5. i 6. sezon "Domu z papieru".

Jednocześnie ze zwiastunem, Netflix opublikował zdjęcia z nowego sezonu "Domu z papieru":

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu