Ciekawostki technologiczne

Inteligentna sex-lalka, z którą porozmawiasz. AI wkracza do branży erotycznej

Paweł Winiarski
Inteligentna sex-lalka, z którą porozmawiasz. AI wkracza do branży erotycznej
12

Nic tak nie napędza rynku technologii jak porno i erotyka. Sztuczna inteligencja znalazła nowe zastosowanie.

Nie jestem na bieżąco z branżą sex-zabawek, dlatego informacja o tym, że sztuczna inteligencja zostanie zaimplementowana do silikonowych lalek trochę mnie zaskoczyła. Tak, dobrze przeczytaliście - jeden z chińskich producentów tego typu "urządzeń" na to wpadł i wdrożył do produkcji.

Przeznaczenie sex-lalki jest raczej oczywiste, nowością będą natomiast jej dodatkowe funkcje - takie, jak możliwość przeprowadzenia rozmowy i nawiązania relacji. Dodatkowo, za pomocą pilota, będzie można sterować jej częściami ciała.

Pełna personalizacja

Klient, który zdecyduje się na zakup swojego egzemplarza, może go w całości zaprojektować. Określi budowę ciała, kolor oczu i włosów oraz makijaż. Wybór jest spory i wygląda to trochę jak w kreatorze postaci w grze RPG - do wyboru jest aż 260 typów twarzy.

Krótka gra wstępna

Rozmowy, o których wspomniałem wyżej mają być niestety krótkie, a urządzenie na stałe podpięte do internetu i bazy danych producenta. Zapomnijcie więc o długich rozmowach przy kominku i zwierzaniu się silikonowej przyjaciółce z problemów w pracy.

Póki co udało się sprzedać 20 sztuk produktu, najchętniej kupowali go mieszkańcy USA. Cena? Ta wynosi od 1100 do 5500 funtów, czyli w prostym przeliczeniu od około 5300 zł do 26000 zł, zapewne w zależności od wersji.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu