Seriale

To świetny pomysł na serial sci-fi. Czy wypali? Zwiastun "Severance"

KK
Konrad Kozłowski
11

Pojawił się zwiastun nowego serialu "Severance" z Adamem Scottem w roli głównej. Produkcja sci-fi zadebiutuje w lutym.

Nowy serial sci-fi Apple - fabuła Severance

Ben Stiller powraca z nową produkcją, którą będzie serial sci-fi zrealizowany dla Apple TV+. Za projekt odpowiada też Dan Erickson, a w serialu śledzimy losy Marka Scouta (Adam Scott), który przewodzi zespołowi pracowników w Lumon Industries. Każdy z nich zdecydował się na przeprowadzenie zabiegu, w którym chirurgicznie oddziela się wspomnienia z życia prywatnego i zawodowego. Ma to wprowadzić nowy work-life balans, dzięki któremu będzie się wydajniej pracowało i odpoczywało. Całość podana jest jednak w wątpliwość, gdy Mark znajdzie się w centrum nowych okoliczności - te mają doprowadzić do wyjawienia prawdy na temat ośrodka oraz zabiegu.

SerialSeverance w gwiazdorskiej obsadzie

W obsadzie znaleźli się Patricia Arquette (Peggy), Christopher Walken (Burt), John Turturro (Irving), Britt Lower (Helly), Zach Cherry (Dylan), Yul Vazquez (Petey Kilmer).  Mark Friedman, Chris Black, John Cameron i Andrew Colville są producentami wykonawczymi, Ben Stiller, Nicky Weinstock and Jackie Cohn odpowiadają za projekt z ramienia Red Hour Productions, a Patricia Arquette oraz Adam Scott są producentami.

Zwiastun i data premiery Severance z Adamem Scottem

Premiera serialu "Severance" została zaplanowana na 18 lutego. Tego dnia na platformie ukażą się trzy odcinki, a kolejne będą ukazywać się w cotygodniowych odstępach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu