Microsoft

Service Pack 1 dla Office 2013 już jest!

Mateusz Budzeń
Service Pack 1 dla Office 2013 już jest!
7

Microsoft Office to obecnie najpopularniejszy pakiet biurowy. Przez wielu uważany za najlepszy na rynku. Microsoft po cichu wypuścił Service Pack 1 przeznaczony dla najnowszej wersji. Pakiet biurowy MS Office jest wykorzystywany przez ogromną liczbę użytkowników. W związku z tym jest częstym cele...

Microsoft Office to obecnie najpopularniejszy pakiet biurowy. Przez wielu uważany za najlepszy na rynku. Microsoft po cichu wypuścił Service Pack 1 przeznaczony dla najnowszej wersji.

Pakiet biurowy MS Office jest wykorzystywany przez ogromną liczbę użytkowników. W związku z tym jest częstym celem osób tworzących szkodliwe oprogramowanie. Powinnyśmy dbać o regularne instalowanie najnowszych wersji łatek bezpieczeństwa, o czym wielu użytkowników zapomina. Pobieranie aktualizacji oprogramowania jest równie ważne co posiadanie najnowszej bazy wirusów w naszym oprogramowaniu antywirusowym. Warto pamiętać, że nawet najlepszy antywirus nie zapewni nam całkowitego bezpieczeństwa. Najważniejszą barierą komputera przed złośliwym oprogramowaniem jest sam użytkownik i jego wyobraźnia.

Microsoft Office 2013 doczekał się pierwszej większej aktualizacji, która została zapowiedziana już w listopadzie 2013 roku. Pierwszy Service Pack wprowadza niewielkie zmiany. Microsoft postanowił skupić się głównie na poprawieniu istniejących już funkcji. Aktualizacja dostępna jest zarówno dla wersji 32 jak i 64 bitowej. Wersja pakietu instalowana na urządzeniach z systemem Windows RT, czyli Office RT została zaktualizowana już wczoraj.

Service Pack 1 dla Microsoft Office 2013 przynosi ze sobą poprawę bezpieczeństwa oraz polepszenie kompatybilności z Windows 8.1 oraz z Internet Explorerem 11. Microsoft poprawił też wyświetlanie aplikacji na ekranie o rozdzielczości większej, niż Full HD. Niewielkich zmian doczekała się program Outlook, w którym dodano okienko zadań aplikacji. Dodatkowo pierwsza większa aktualizacja do najnowszej wersji pakietu biurowego Microsoftu zawiera wszystkie do tej pory wydane aktualizacje.

Aktualizacja dostępna jest na oficjalnej stronie Microsoftu(wersja x86 i x64). Edycja przeznaczona dla 32 bitowej wersji pakietu posiada rozmiar wynoszący 643 MB, natomiast ta dla 64 bitowej wersji 774 MB. Service Pack 1 powinien być też dostępny z poziomu Windows Update. Użytkownicy najnowszej wersji pakietu biurowego Microsoftu powinni jak najszybciej przeprowadzić proces aktualizacji ze względów bezpieczeństwa.

Źródło: ZDnet.comwinbeta.org

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

office 2013