Felietony

Sejm popularniejszy od patostreamów

Błażej Wojciechowski
Sejm popularniejszy od patostreamów
4

Od wyborów 15 października wszystko, co dzieje się wokół polityki wzbudza duże emocje. Nikt jednak nie spodziewał się, że relacje z sejmu będą takim hitem na Youtube!

Ponad 70 tysięcy osób ogląda posiedzenie Sejmu na żywo

Dzisiejsze posiedzenie sejmu ogląda na żywo ponad 70 tysięcy osób. Pierwsze posiedzenie sejmu obejrzano blisko milion razy. Konferencje marszałka sejmu mają średnio ok 200 000 obejrzeń. Wygląda na to, że wyrósł nam nowy bardzo popularny Youtuber.

Polecamy na Geekweek: Oszustwa na Black Friday. Policja ostrzega przed cyberprzestępcami

Znany showmen Szymon Hołownia robi show

Oglądając obrady sejmu trzeba przyznać, że jest to show jakiego nikt się nie spodziewał. Główne skrzypce odgrywa w tym show Marszałek Szymon Hołownia, który jak wiemy ma doświadczenie w prowadzeniu programów rozrywkowych. Sejm wprawdzie takim programem wydawałoby się, że nie jest ale kąśliwe, acz kulturalne uwagi śmieszą wszystkich.

Sejm powinien pracować, a nie pajacować

Mam tylko nadzieję, że ten rozemocjonowany tłum posłów przestanie w końcu robić show i zajmie się pracą bo za ich pracę my wszyscy płacimy.

Kończąc tę krótką notkę widzę, że właśnie oglądalność spada. Skończyły się przepychanki i zaczęły się bardziej merytoryczne wypowiedzi. Wygląda więc na to, że liczba widzów online będzie wskaźnikiem czy w sejmie naprawdę pracują, czy jest tylko wesoło.

Ps. Komentarze pod relacjami online są wyłączone - i to jest dobre rozwiązanie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu