Samsung

Samsung zaprezentował projektor, który chętnie przygarnąłbym pod swój dach

Kamil Świtalski
Samsung zaprezentował projektor, który chętnie przygarnąłbym pod swój dach
0

Samsung prezentuje przenośny projektor Freestyle. Do sprzedaży trafi już w najbliższym czasie

Projektory to dość... skomplikowany temat. Te tanie nie satysfakcjonują nawet co mniej wymagających użytkowników. Te drogie... no cóż, są po prostu drogie. Z każdym rokiem jednak przybywa projektów, które potrafią oczarować. Niewielkie urządzenia o dużej mocy coraz częściej trafiają do sklepów — i to z rąk różnych producentów. Ale The Freestyle — nowy przenośny projektor Samsunga, to gadżet którego zapragnąłem natychmiast.

The Freestyle — oto nowy, przenośny, projektor od Samsunga

Waży raptem 830 gramów, nie potrzebuje dodatkowych głośników, można go obrócić o 180 stopni... i do tego posiada jeszcze system smart TV znany z telewizorów Samsunga — Netflix, HBO i inne popularne serwisy VOD będą zatem na wyciągnięcie ręki. A, no i nie zapominajmy o tym, że pozwala wyświetlać obraz o przekątnej stu cali na ścianach, ekranach, czy gdzie tam nam się tylko zapragnie.

The Freestyle to jedyny w swoim rodzaju projektor zapewniający niezrównaną elastyczność, która wychodzi naprzeciw zmieniającym się stylom życia użytkowników. Pozbawiony ograniczeń, jakie tradycyjnie narzucała zarówno przestrzeń, jak i rozmiar projektora, The Freestyle to przyjemne, wszechstronne urządzenie, z którego można korzystać w wybrany przez siebie sposób — Simon Sung

Ponadto urządzenie posiadać też będzie zaawansowane funkcje automatycznej korekcji trapezu i poziomowania — dzięki czemu uzyskanie idealnego obrazu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nawet rzucanie obrazu pod najbardziej wymagającym kątem będzie... dość łatwe. Ponadto sprzęt można zasilać zewnętrznymi akumulatorami o mocy 50W/20V lub większej, co czyni go idealnym kompanem niezależnie od miejsca. A kiedy nie potrzebujemy ani rzutnika, ani głośnika, można projektor The Freestyle wykorzystać jako klimatyczne oświetlenie, aktywując z nim tryb ambient.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu