Samsung

Samsung One UI na filmie promocyjnym. Będzie sztos

Jakub Szczęsny
Samsung One UI na filmie promocyjnym. Będzie sztos
34

Samsung One UI ma być kolejnym po Experience odświeżeniem designu interfejsu w androidowej nakładce giganta. Oto film promocyjny, na którym możemy zobaczyć jeszcze więcej elementów pomysłu Samsunga.

Muszę to przyznać - Samsung One UI będzie zdecydowanie najładniejszą nakładką na system Android - mam również nadzieję, że powtórzy osiągi Experience pod względem szybkości działania. Poprzednik był ogromnym krokiem naprzód Koreańczyków względem TouchWiza, który nawet na flagowych sprzętach potrafił mocno spowolnić całe urządzenie.

W Samsung One UI można znaleźć sporo miłych dla oka nowości - nie mogę jednak oprzeć się wrażeniu, że ów design mocno koresponduje z tym, co można znaleźć w mobilnych produktach Apple. Chyba, że to jedynie moje odosobnione odczucie. Jakkolwiek jednak nie jest - podoba mi się. Obłe kształty, minimum treści na ekranie (na rzecz ich czytelności), miłe dla oka fonty oraz zapowiadana wysoka intuicyjność oraz obsługa gestami. W połączeniu z wyświetlaczami Infinity to robi wrażenie.

Kto dostanie Samsung One UI?

Samsung One UI jest przeznaczony dla raczej ograniczonej grupy sprzętów giganta. Na pewno otrzymają go Note 9, Galaxy S9 i S9+. Premiera na tych urządzeniach ma odbyć się w styczniu. Następnie, zostanie on udostępniony dla telefonów Galaxy S8, S8+ oraz Note 8. Oczywiście, najnowsze sprzęty ze stajni Samsunga również zostaną opakowane w One UI.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu