Samsung

Samsung przez pomyłkę pochwalił się nadchodzącymi inteligentnymi gadżetami

Piotr Kurek
Samsung przez pomyłkę pochwalił się nadchodzącymi inteligentnymi gadżetami
24

Wielu uważa, że w dzisiejszych czasach w świecie technologii nic nie dzieje się przypadkowo. Wszystkie przecieki są kontrolowane, a plotki często pochodzą od samych producentów. Tym razem doszło raczej do pomyłki.

Samsung zaprezentował dziś światu swój nowy tablet, który do złudzenia przypomina iPada Pro — co prawda wygląd to nie wszystko, ale i tak można powiedzieć, że to kolejny produkt wzorujący się na rozwiązaniach Apple. Koreańska firma przedstawiła dziś linię inteligentnych zegarków i fit-opasek. Zrobiła to jednak przez pomyłkę. Informacje o nowych gadżetach trafiły do nieopublikowanej, testowej wersji aplikacji Samsung Wearable.

Zobacz też: Będzie drogi, ale wart swojej ceny. Wszystko o Samsung Galaxy S10

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się Galaxy Unpacked. Samsung pokaże na niej długo wyczekiwanego Galaxy S10, o którym wiemy już niemal wszystko. Plotki mówią, że na wydarzeniu nie zabraknie także smartfona z elastycznym ekranem. W San Francisco pojawiają się też inteligentne zegarki, opaski i bezprzewodowe słuchawki — nowe gadżety wchodzące do rodziny Galaxy. Konferencja zapowiada się naprawdę interesująco i Koreańczycy pokażą na niej ciekawą i rozbudowaną tegoroczną ofertę.

W udostępnionej aktualizacji aplikacji Samsung Wearable, która trafiła do serwisów z plikami APK znaleźć możemy odniesienia oraz rendery prezentujące trzy niezapowiedziane gadżety z rodziny Galaxy. Mowa tu o Galaxy Watch Active, Galaxy Fit, Fit e oraz Galaxy Buds. Pierwszy z nich to inteligentny zegarek, o którym mówi się od dłuższego czasu, jednak koreańska firma nie była zbyt wylewna na jego temat. Dotychczasowe plotki mówiły o okrągłej kopercie, 1,3-calowym ekranie, czy układzie Exynos 9110. Nowością są też fit-opaski, o których do tej pory nie słyszeliśmy. Tym razem mamy dostać dwa warianty. Ostatnim, niezapowiedzianym, gadżetem są słuchawki, które mają zastąpić obecne na rynku IconX.

Więcej szczegółów na temat Galaxy Watch Active, Galaxy Fit, Fit e i Galaxy Buds poznamy w najbliższą środę podczas konferencji Galaxy Unpacked.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu