Samsung

Masz Samsunga Galaxy S8? Jednak dostaniesz Androida 10

Paweł Winiarski
Masz Samsunga Galaxy S8? Jednak dostaniesz Androida 10
19

Niezła niespodzianka, której...nikt się nie spodziewał. Samsung Galaxy S8 nie był obecny na liście smartfonów, które dostaną Androida 10, a jednak coś się wydarzyło i telefon otrzyma aktualizację. Nic tylko się cieszyć.

Samsung Galaxy S8 jest wciąż chętnie kupowany, również w naszym kraju. I kompletnie się temu nie dziwię, cena konkretnie spadła, a to wciąż bardzo dobry telefon. Teoretycznie Galaxy S8 nie powinien otrzymać aktualizacji do Androida 10 - okazało się jednak, że otrzyma.

Samsung Galaxy S8 dostanie Androida 10!

Przeczytaj też: Recenzja Samsung Galaxy S8

Uczucie zaskoczenia jest jak najbardziej na miejscu, przyjęło się bowiem, że flagowce Samsunga dostają dwie aktualizacje zmieniające wersję systemu, czyli teoretycznie od premiery Galaxy S8 było wiadomo, że jeśli iść tym tropem, sprzęt Androida 10 nie dostanie.

Informacja o Androidzie 10 zmierzającym na Galaxy S8 pochodzi od czytelnika serwisu WindowsUnited, który otrzymał maila od supportu Samsunga - z jego treści wynika, że firma pracuje nad aktualizacją systemu do Androida 10.

 

Przeczytaj też: Nowości w Android 10

Na tym etapie nie wiemy jednak nic więcej i pozostaje czekać na oficjalną zapowiedź Samsunga. Może wtedy dowiemy się o dacie wypuszczenia systemu do użytkowników oraz funkcjach One UI 2.0, które trafią do Galaxy S8. Jestem też bardzo ciekawy jak ta informacja wpłynie na sprzedaż tego bardzo popularnego smartfona.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu