Samsung

Samsung Galaxy S6 Edge Plus i Galaxy Note 5 - pierwsze wrażenia

Tomasz Popielarczyk
Samsung Galaxy S6 Edge Plus i Galaxy Note 5 - pierwsze wrażenia
21

Samsung oficjalnie zaprezentował dwa nowe smartfony: Galaxy Note 5 oraz Galaxu S6 Edge Plus. Mieliśmy je już w dłoniach i nagraliśmy materiały na AntywebTV, żeby się podzielić naszymi pierwszymi wrażeniami. No właśnie, jakie one są? https://www.youtube.com/watch?v=T3oTSc6GgdY https://www.youtu...

Samsung oficjalnie zaprezentował dwa nowe smartfony: Galaxy Note 5 oraz Galaxu S6 Edge Plus. Mieliśmy je już w dłoniach i nagraliśmy materiały na AntywebTV, żeby się podzielić naszymi pierwszymi wrażeniami. No właśnie, jakie one są?

Urządzenia są do siebie bardzo podobne i mają praktycznie identyczne specyfikacje. Skąd takie różnice w nazwie? Galaxy S6 Edge+ nie posiada rysika i to uniemożliwia nazwanie go "Note". To tak naprawdę jedynie powiększona wersja modelu Galaxy S6 Edge z marca bieżącego roku. Znacznie więcej nowości w stosunku do poprzednika widać w modelu Galaxy Note 5, który przeszedł kompletny redesign.

Oba smartfony są fantastycznie wykonane. Szkło ma wiele walorów, ale też wad - szybko zbiera odciski palców. Smugi doskwierały na tyle mocno, że wręcz uniemożliwiały fotografowanie sprzętów. Warto zaznaczyć, że Galaxy Note 5 jest bardziej wypukły z tyłu, a więc lepiej leży w dłoniach. Edge Plus został zaokrąglony z drugiej strony - charakterystyczna krawędź jest teraz bardziej użyteczna niż kiedykolwiek i w końcu zaczęła mi się podobać.

Więcej o nowych Samsungach w naszym wideo. Zapraszam też do naszego obszernego materiału o ich specyfikacji, nowych funkcjach i konstrukcji, a także akcesoriach i usłudze Samsung Pay.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu