Samsung

Samsung Galaxy S10 na zdjęciach potwierdza plotki i domysły

Piotr Kurek
Samsung Galaxy S10 na zdjęciach potwierdza plotki i domysły
6

Prezentacja długo wyczekiwanego Galaxy S10 zbliża się wielkimi krokami. Ostatnie tygodnie to wzmożone plotki, przecieki i rendery prezentujące smartfony w całej okazałości. Dziś możemy zobaczyć nieco więcej i potwierdzić to, o czym mówi się od dłuższego czasu.

Samsung Galaxy S10 zaprezentowany zostanie już za kilka tygodni — 20 lutego 2019 roku. Wiemy, że na scenie pojawi się więcej niż jeden reprezentant rodziny tych modeli. Od dawna mówi się, że S10 będzie przynajmniej trzy — budżetowy, standardowy oraz premium. To właśnie te dwa ostatnie są bohaterami plotek ostatnich tygodni, choć nie da się ukryć, że o najtańszym wariancie S10 też warto mówić. Dziś do sieci trafiły nowe zdjęcia, prezentujące S10 i S10+ w pełnej okazałości — co przy okazji potwierdzi krążące od tygodni informacje na temat tego, co znajdziemy w tegorocznych flagowcach Samsunga.

Zobacz też: Samsung Galaxy Unpacked. Prezentacja Galaxy S10 już za kilka tygodni

Ostatni wpis o przeciekach dotyczących Samsung Galaxy S10 prezentował rendery wszystkich wariantów smartfona pochodzące od Evana Blassa. Więcej o nich poczytacie we wpisie Galaxy S10 na nowych renderach, potwierdzony czytnik w ekranie i nietypowy patent Samsunga. Dziś, redakcja niemieckiego serwisu AllAboutSamsung opublikowała zdjęcia nadchodzącego flagowca, które potwierdzać mogą autentyczność poprzednich renderów, a przy okazji potwierdzają plotki dotyczące wyglądu samego urządzenia — zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Samsung Galaxy S10 na zdjęciach

Jak można zauważyć na zdjęciach powyżej, Samsung S10 w standardowej wersji wyposażony zostanie w pojedynczy obiektyw umieszczony w ekranie z linii Infinity-O. S10+, ma mieć aż dwa takie obiektywy — dlatego też wycięcie w ekranie jest zdecydowanie szersze. Na prawej krawędzi urządzeń widać pojedynczy przycisk odpowiedzialny za włączanie i wyłączanie. Na lewej krawędzi umieszczono trzy — dwa odpowiedzialne za sterowanie głośnością oraz jeden, dedykowany asystentowi Bixby. Na dole mamy tradycyjne złącze słuchawkowe, port USB-C oraz głośnik.

Tył urządzeń również prezentuje się tak, jak plotkowano. Oba warianty posiadają po trzy aparaty oraz diody LED. Zabrakło natomiast czytnika linii papilarnych, co potwierdza wcześniejsze informacje o tym, że Galaxy S10 wyposażony będzie w czytnik wbudowany w ekran. Obudowa smartfonu jest zaokrąglona z obu stron, a ramka pod ekranem przypomina nieco rozwiązanie znane min. z S9, choć górna ramka w S10 jest zdecydowanie mniejsza.

Wszystkie szczegóły dotyczące Samsung Galaxy S10 poznamy już 20 lutego podczas prezentacji Galaxy Unpacked.

Źródło: AllAboutSamsung

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu