galaxy s10
33

Samsung Galaxy S10 w nowych kolorach: co jeden, to ładniejszy!

Premiera smartfonów Samsung Galaxy S10 za pasem — w związku z tym pojawia się coraz więcej informacji na ich temat. Teraz Evan Blass zaprezentował nowe kolory, w których dostępny będzie Samsung Galaxy S10 Plus.

Premiera smartfonów z rodziny Samsung Galaxy S10 coraz bliżej. Oficjalnie wszystkie trzy telefony z „rodziny” tegorocznych flagowców Samsunga mamy poznać już za kilka dni, ale do tego czasu spektrum plotek i informacji na temat tego jak wspaniałe urządzenia to nie będą, cały czas będzie się nakręcać. Nic w tym dziwnego, to w końcu jedna z najważniejszych premier w świecie smartfonów — i liczy się każdy szczegół. Tym bardziej, że już teraz wiadomo, że mimo iż najtańsza z słuchawek, Samsung Galaxy S10 E, będzie kosztował mniej, to nie oznacza to wcale, że będzie „tani”. To sprzęty które wielu użytkownikom posłużą co najmniej kilka lat — dlatego warto rozważyć każdy szczegół. Tak, włącznie z wyborem koloru. A te wyglądają bajecznie, co jeden, to lepszy!

Zobacz też: Samsung Galaxy F na pierwszym wideo robi duże wrażenie

Samsung Galaxy S10 w pięknych kolorach

Mimo że sam należę do nudziarzy który wybierając telefon najczęściej decydują się… wybrać najbardziej uniwersalny, ciemny, wariant urządzenia — to patrząc na jedyne w swoim rodzaju opcje w ostatnich latach, często się nimi zachwycam. I Galaxy S10 Plus które zaprezentował na swoim Twitterze Evan Blass już oficjalnie dołączają do tej listy. O ile „nudny czarny” jest… po prostu nudny, to zarówno ta zieleń jak i „magiczna” na poniższych grafikach prezentują się niezwykle efektownie.

Zobacz też: Samsung Galaxy F – prawdziwe premium, do tego elastyczne

Cieszę się, że producenci zaczynają dbać o coraz większą różnorodność w tym zakresie — a właśnie takie małe-wielkie rzeczy dla wzrokowców mogą być dodatkowym atutem, by przyciągnąć ich do urządzenia.