Samsung

Problem z Samsungami Galaxy Note 8 - producent obiecuje poprawkę

Jakub Szczęsny
Problem z Samsungami Galaxy Note 8 - producent obiecuje poprawkę
119

Samsung Galaxy Note 8 - telefon za niemal 1000 dolarów ma dosyć kuriozalny problem. Mamy do czynienia przecież z telefonem, który charakteryzuje się najlepszymi dostępnymi na rynku podzespołami, designem z półki premium i wspomnianą już wcześniej, bardzo wysoką ceną. Okazuje się natomiast, że... urządzenie potrafi się zawiesić. Dlaczego? Bo tak.

Użytkownicy najnowszego telefonu Samsunga skarżą się, że ich telefony w niektórych momentach potrafią przestać odpowiadać na jakiekolwiek komendy. Wedle relacji niektórych dzieje się to w trakcie wykonywania połączeń wychodzących, ale nie tylko. Inni natomiast zgłaszają, że wpadki telefonu Samsung Galaxy Note 8 zdarzają się również w trakcie otwierania niektórych aplikacji. Na liście znajdują się takie programy jak Google Chrome, Pokemon GO i inne. Jak wynika z utyskiwań posiadaczy telefonu, problem nie jest ograniczony do konkretnego rodzaju, czy serii. Sprzęty wydane na Europę, Stany Zjednoczone i w wersji "global" zdają się cierpieć z dokładnie tego samego powodu.

Samsung Galaxy Note 8 ma otrzymać stosowną poprawkę. Problem jest już znany producentowi

Fora pomocy technicznej dla klientów Samsunga stały się podstawowym miejscem, w którym posiadacze urządzenia skarżą się na działanie Note'a 8. Sygnałów od klientów jest tak dużo, że producent zdecydował się wystosować oficjalne oświadczenie, w którym obiecuje wydanie poprawki likwidującej ten problem. Z tym jest tylko jeden, aczkolwiek niezwykle poważny kłopot. Dostarczenie aktualizacji w jednym momencie dla wszystkich klientów jest niemożliwe - dlatego też niektórzy będą musieli poczekać, aż ich telefon zacznie się zachowywać tak, jak należy. Jak oznajmia Samsung, wszystko powinno odbyć się w ciągu najbliższych kilku tygodni. W dalszym ciągu jest to stanowczo zbyt długo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile